NT pardavimas: praėjo keli mėnesiai – kodėl nepavyksta parduoti būsto?

Jau kelis mėnesius stengiatės parduoti būstą, tačiau vis dar nesulaukiate asmenų, norinčių jį apžiūrėti, o gal objekto apžiūros vyksta pakankamai dažnai, tačiau po jų nutrūksta ryšys su būstą apžiūrėti atvykusiu asmeniu? NT pardavimas yra painus ir sudėtingas procesas, todėl parduodant būstą dažnai neišvengiama klaidų. MT Ministerija brokeriai išskiria dažniausias NT pardavėjų klaidas, dėl kurių nepavyksta parduoti būsto.

1) Būsto kaina

Rinkos neatitinkanti kaina dažniausiai būna vienas pagrindinių trukdžių parduodant nekilnojamąjį turtą. Jei nustatėte per didelę objekto kainą, pirkėjai nesidomės jūsų skelbimu, kadangi matys galimybę įsigyti panašaus tipo būstą už mažesnę kainą. Paradoksalu, tačiau kartais ir mažesnė nei rinkos kaina taip pat atbaido pirkėjus, kadangi jie mano, jog būstas turi kokių nors trūkumų.

2) Netinkama reklama arba jos trūkumas

Norint greitai parduoti būstą, labai svarbus aspektas – kaip jį reklamuosite. Pirmiausia turite parengti išvaizdų, akį patraukiantį skelbimą su aukštos kokybės nuotraukomis. Kitas svarbus elementas – reklamos kiekis. Internetinėje erdvėje skelbimų kiekis didžiulis, norėdami greičiau parduoti būstą, skelbimą talpinkite visuose didžiuosiuose internetiniuose nekilnojamojo turto portaluose ir stenkitės dažnai jį atnaujinti, kad skelbimas visuomet būtų pirmose pozicijose.

Priklausomai nuo to, kokį objektą ketinate parduoti, priklausys ir reklamos vieta. Jei ketinate parduoti butą miesto centre, tinkamiausia bus internetinė reklama, tačiau jei perduodate namą mažame miestelyje, nepamirškite užsakyti reklamos ir vietiniame laikraštyje.

3) Būsto apžiūros

Nesėkmingas būsto apžiūras dažniausiai lemia kraštutinumai. Jei aprodysite netvarkingą būstą, nesidomėsite klientu, nesistengsite atsakyti į jo užduotus klausimus, didelė tikimybė, jog klientas neliks sužavėtas jūsų būstu, tačiau jei per daug entuziestingai bandysite įpiršti būstą klientui, jis taip pat jausis nejaukiai.

Būsto apžiūrėti atvykusiam asmeniui suteikite laiko viską ramiai ir išsamiai apžiūrėti, atsakykite į visus kilusius jo klausimus, būkite mandagūs.

4) Netvarkingi dokumentai

Net greitai suradus būsto pirkėjus, pardavimo sandoris gali neįvykti dėl neparuoštų dokumentų. Jei dokumentų tvarkymas užtruks, versite pirkėją ilgai laukti, jis gali atsisakyti pirkti būstą. Norint to išvengti, pirmasis žingsnis, nusprendus parduoti būstą, turėtų būti visų reikiamų dokumentų sutvarkymas.

NT pardavimas su NT Ministerija  brokeriais

Kelis mėnesius nepavyksta parduoti būsto? Susisiekite su geriausios nekilnojamo turto agentūros Kaune, savo srities profesionalu NT Ministerija. Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu sėkmingai išspręsti Jūsų NT pirkimo, pardavimo ar nuomos užduotis.

 

Skambinti Užklausa