Atsiliepimai

Dirbu taip, kad klientai mane rekomenduotų ir savo draugams.

Atsiliepimai

Tai buvo mano pirmasis susidurimas su brokeriais, ir jis labai malonus, viskas vyko sklandžiai, esu patenkintas Giedriaus atliktu darbu.

Vytautas, Tauro Vartai

Po bendradarbiavimo su Giedriumi, likau labai nustebus, nes viršijo visus mano lūkesčius, kurių tikėjausi. Nesitikėjau tiek pagalbos iš Giedriaus, jis pasirūpino tiek saugiu ir greitu sandoriu, tiek man kilusiais klausimais. Esu labai dėkinga ir patenkinta atliktais Giedriaus darbais. Ačiū!

Inga, namas Turžėnų k.

Puikūs įvertinimai Giedriui, greitai pardavė ir viską sutvarkė, dėkojame už atliktą darbą.

Diana, butas Vinčų g.

Esu labai patenkinta Giedriaus atliktu darbu, padėjo kur reikėjo, atliko daugiau darbo nei aš tikėjausi, tik puikiausi įvertinimai ir atsiliepimai! Ačiū!

Inga, butas Šeštokų g.

Likau nustebinta Giedriaus suteikta pagalba, nesitikėjau, kad taip nuoširdžiai padės ir atsakys visus mūms rūpimus klausimus. Tikras profesionalas.

Inga, pirkėja namo T. Ivanausko g.

Giedriaus atliktą darbą vertinu teigiamai, nebuvau susidūrusi su NT brokeriais, tačiau Giedriui tik geriausi įvertinimai pardavimo srityje. Išpildė visus mano lūkesčius. Nuoširdus ačiū!

Giedrė, namas T. Ivanausko g.

Giedrius atliko darbus aukščiausiame lygyje, esu labai patenkinta. Jis tiesiog "auksinis" žmogus!

Liucija, butas Kovo 11-osios g.

Giedrius labai gerai dirba savo darbą. Galite jam patikėti atlikti visus su pirkimo dokumentų tvarkymu susijusius darbus nuo paprasčiausios pirkimo pardavimo sutarties iki laiko suderinimo pas notarą dėl pirkimo pardavimo pasirašymo. Gerbia klientą ir atsižvelgia į kliento norą bei nuomonę. Jei nuolat pirktume būstus tai turbūt visada tai darytume per Giedrių!

Gediminas, Arlaviškės

Ačiū Giedriui už kantrybę, išaiškino visus rūpimus klausimus. Sandoris sutvarkytas greitai. Su sūnumi esame patenkinti ir sandoriu, ir maloniu bendravimu.

Rasa, butas Draugystės g.

Parašykite atsiliepimą

  Padėsiu parduoti NT

  Parduosiu Jūsų NT už geriausią kainą rinkoje.

  Noriu Parduoti NT

  Padėsiu įsigyti NT

  Įsigilinsiu į Jūsų poreikį ir pasiūlysiu Jums tinkamiausią sandorį.

  Noriu Pirkti NT
  Skambinti Užklausa