Giedrius Šmigelskis

Domina profesionalūs Nekilnojamojo turto brokeriai Kaune? Esu – kvalifikuotas, ilgametę patirtį turintis nekilnojamo turto ekspertas. NT MINISTERIJA – jau per aštuonerius metus Kauno gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto rinkoje kasdien dirbantis Giedrius Šmigelskis ir jo komanda.

 

NT Ministerija Norite parduoti arba išnuomoti būstą? ☺Patikėkite tai mums – NT Ministerija komandai, atstovaujančiai Capital-Kaunas nekilnojamojo turto brokerių agentūrą. Nekilnojamojo turto rinka yra sritis, kurioje veikiame kasdien. Visus jūsų nekilnojamojo turto klausimus išspręsime greitai, saugiai, patikimai ir, svarbiausia, profesionaliai. Kreipkitės jau dabar! Telefonais +37061037006, +37063006322 arba asmenine žinute. ???? Posted by NT Ministerija on Friday, January 5, 2018

Komanda

Giedrius Šmigelskis

Esu – sertifikuotas Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos brokeris. Garantuoju kokybišką, sąžiningą ir kvalifikuota paslaugą.
giedrius zenkliukas
“Tikiu, jog sėkmingai veiklai svarbiausia atsakingas ir nuoširdus bendravimas, kompromisų paieška, greita reakcija ir profesionalios konsultacijos. Tam, jog nekilnojamojo turto sandoriai būtų išties sėkmingi, reikalinga, jog visų jame dalyvavusių šalių interesai būtų patenkinti. Todėl svarbiausia – kalbėti ir diskutuoti! Ir visa tai tam, kad vėliau aš galėčiau sėkmingai įgyvendinti Jūsų iškeltus tikslus.“
asistentas

Asistentas

Pasirūpins efektyviu pardavimo proceso administravimu.
fotografas

Fotografas

Sukurs profesionalų vizualinį objekto pateikimą.
notarai

Notarai

Užtikrins sklandų dokumentų parengimo procesą.
vertintojai

Vertintojai

Atliks greitą ir profesionalų Jūsų turto vertinimą.
matininkai

Matininkai

Atliks matavimus ir parengs dokumentus, būtinus Jūsų namo ar sklypo pardavimui.
Kredito įstaigų vadybininkės

Kredito įstaigų vadybininkės

Padės gauti paskolą su geriausiomis palūkanomis.
Vidaus apdailos darbininkai

Vidaus apdailos darbininkai

Įrengs naująjį būstą pagal Jūsų poreikius ir, svarbiausia, kokybiškai.
dizaineris

Reklamos dizaineris

Užtikrins, jog Jūsų objekto reklama bus pateikta profesionaliai ir patraukliai.

Klientų atsiliepimai

Dirbu taip, kad klientai mane rekomenduoja savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems.

Tai buvo mano pirmasis susidurimas su brokeriais, ir jis labai malonus, viskas vyko sklandžiai, esu patenkintas Giedriaus atliktu darbu.

citata

Vytautas, Tauro Vartai

Po bendradarbiavimo su Giedriumi, likau labai nustebus, nes viršijo visus mano lūkesčius, kurių tikėjausi. Nesitikėjau tiek pagalbos iš Giedriaus, jis pasirūpino tiek saugiu ir greitu sandoriu, tiek man kilusiais klausimais. Esu labai dėkinga ir patenkinta atliktais Giedriaus darbais. Ačiū!

citata

Inga, namas Turžėnų k.

Puikūs įvertinimai Giedriui, greitai pardavė ir viską sutvarkė, dėkojame už atliktą darbą.

citata

Diana, butas Vinčų g.

Esu labai patenkinta Giedriaus atliktu darbu, padėjo kur reikėjo, atliko daugiau darbo nei aš tikėjausi, tik puikiausi įvertinimai ir atsiliepimai! Ačiū!

citata

Inga, butas Šeštokų g.

Likau nustebinta Giedriaus suteikta pagalba, nesitikėjau, kad taip nuoširdžiai padės ir atsakys visus mūms rūpimus klausimus. Tikras profesionalas.

citata

Inga, pirkėja namo T. Ivanausko g.

Giedriaus atliktą darbą vertinu teigiamai, nebuvau susidūrusi su NT brokeriais, tačiau Giedriui tik geriausi įvertinimai pardavimo srityje. Išpildė visus mano lūkesčius. Nuoširdus ačiū!

citata

Giedrė, namas T. Ivanausko g.

Giedrius atliko darbus aukščiausiame lygyje, esu labai patenkinta. Jis tiesiog "auksinis" žmogus!

citata

Liucija, butas Kovo 11-osios g.

Giedrius labai gerai dirba savo darbą. Galite jam patikėti atlikti visus su pirkimo dokumentų tvarkymu susijusius darbus nuo paprasčiausios pirkimo pardavimo sutarties iki laiko suderinimo pas notarą dėl pirkimo pardavimo pasirašymo. Gerbia klientą ir atsižvelgia į kliento norą bei nuomonę. Jei nuolat pirktume būstus tai turbūt visada tai darytume per Giedrių!

citata

Gediminas, Arlaviškės

Ačiū Giedriui už kantrybę, išaiškino visus rūpimus klausimus. Sandoris sutvarkytas greitai. Su sūnumi esame patenkinti ir sandoriu, ir maloniu bendravimu.

citata

Rasa, butas Draugystės g.

Padėsiu parduoti NT

Parduosiu Jūsų NT už geriausią kainą rinkoje.

Noriu Parduoti NT

Padėsiu įsigyti NT

Įsigilinsiu į Jūsų poreikį ir pasiūlysiu Jums tinkamiausią sandorį.

Noriu Pirkti NT
Skambinti Užklausa