NT agentūra Kaune: 5 mitai, kuriuos būtina paneigti

NT agentūra Kaune

Planuojate pirkti, parduoti, o gal nuomoti būstą Kaune? Tokiu momentu galvoje pradeda kirbėti įvairios mintys. Kaip kuo greičiau ir už geresnę kainą parduoti būstą? Ar man reikalinga NT agentūra Kaune? Kaip ją pasirinkti? Bandydami rasti atsakymus į šiuos klausimus, klausinėjame draugų, artimųjų, kolegų. Visgi, ne kiekvienas yra pasitikintis NT agentūrų paslaugomis, todėl neretai teks išgirsti ne patirtimi grįstus, argumentuotus patarimus, o visuomenėje sklandančius, išgalvotus mitus. Nekilnojamo turto pardavimas Kaune tapo labai dažna diskutuotina tema, tik gaila dažnu atveju nepagrįsta faktais.

Dėl šios priežasties šiandien NT MINISTERIJA brokeriai kviečia sulaužyti 5 visuomenėje vis dar gajus mitus apie NT agentūras.

1 MITAS. Savarankiškai NT objektą parduoti pavyks greičiau, nei su NT agentūra

NT agentūra Kaune

Žinoma, galima rasti atvejų, kai savo būstą NT savininkai parduoda vos anonsavę jį skelbimų portale. Vis dėlto, tai yra reta sėkmė, už kurią galima dėkoti geram kainos ir būsto kokybės santykiui. Realybėje, kasdienis darbas bei domėjimasis rinkos tendencijomis bei pardavimo subtilybėmis, gerus rezultatus neša daug dažniau. Todėl pasirinkę savo srities specialistus būsite užtikrinti, jog jūsų būstas bus parduotas greitai ir sklandžiai. NT brokeriai Kaune yra visada pasiruošę Jums padėti. Dažnu atveju dirbantis NT brokeris Kaune netgi tampa draugu, be kurio kas liečia nekilnojamą turtą nė žingsnio!

2 MITAS. Pasirašius sutartį su agentūra, jos nutraukti – nepavyks

Neretai išgirstame, jog žmonės nerimauja, kad pasirašę sutartį su agentūra vėliau jos negalės nutraukti. Tačiau, jei agentūra neatlieka sutartyje numatytų punktų ar reikalingų atlikti užduočių, dirba nepakankamai efektyviai, neparduoda per sutartyje numatytą  laiką, jūs turite visas teises ir galimybes nutraukti sutartį bei ieškoti kitos agentūros.

3 MITAS. NT agentūra gali apgauti klientą

Kartas nuo karto viešojoje erdvėje galime pastebėti ar išgirsti pasakojimų,  skelbiančių apie brokerių apgautus asmenis. Tačiau, jei atidžiau pažvelgtume, į agentūras, kuriose dirba neprofesionalūs brokeriai, pastebėtume, kad tai mažą parduotų būstų istoriją turintys rinkos naujokai,  kurių vienintelis tikslas – lengvai ir greitai praturtėti.

Dėl šios priežasties, renkantis NT agentūrą, svarbiausia patikrinti, ar ji yra sertifikuota Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) narė, joje dirbantys brokeriai yra prisidėję parduodant ne vieną reikšmingą NT projektą, pardavimo procesuose taikydama plačias ir profesionalias darbo priemones.

4 MITAS. Nesamdydami NT agentūros – sutaupysite pinigų

NT agentūra Kaune

Tai vienas dažniausiai NT specialistų girdimų mitų. Visgi, šis teiginys nėra tikslus. NT agentūrose dirbantys brokeriai visuomet stengiasi kuo geriau atstovauti savo klientus – tai yra kuo greičiau ir už didesnę kainą parduoti jūsų būstą. Profesionalus brokeris padės sutaupyti tiek laiko, tiek užtikrins maksimalią finansinę grąžą. NT brokerio paslaugos užtikrina jog Jūs sutaupysite daugiau. Nekilnojamo turto agentai Kaune užtikrina viso pardavimo proceso metu, nepermokėjimus už paslaugas susijusias su būsto pardavimu.

5 MITAS. Kuo didesnė agentūra – tuo atsainiau žiūrima į klientą

Neretai žmonės galvoja, kad didelėse NT agentūrose dirbantys brokeriai atsainiai žiūri į savo klientus. Visgi, dažniausiai kokybiškas paslaugas teikiantys brokeriai pirmenybę skiria patikimoms ir sėkmingoms NT agentūroms. Kadangi čia jie turi galimybę prieiti prie didelių duomenų bazių, mokytis iš kolegų, o iškilus probleminei situacijai kartu su kolegų pagalba problemą išspręsti greitai ir efektyviai.

NT agentūra Kaune – susisiekite su NT Ministerija

Vis dar ieškote geriausios NT agentūros Kaune? Kviečiame susisiekti konsultacijai su NT MINISTERIJA.

Plačiau susipažinti su mano veikla galite ČIA.

Mano kontaktus galite rasti ČIA.

Skambinti Užklausa