Brokeriai Kaune pataria: kada laikas keisti – didinti arba mažinti – būstą

Geriausi brokeriai Kaune - NT MINISTERIJA

Įsigijus būstą pirkėjai neretai galvoja, kad tai – viso gyvenimo pirkinys. NT MINISTERIJA brokeriai Kaune pastebi, kad dėl šios priežasties žmonės bijo keisti gyvenamąją vietą ir dažnai gyvena jų poreikių nebe atitinkančiuose namuose.

Tad šio NT MINISTERIJA svetainės įrašo tikslas – įkvėpti Jus nebijoti imtis pokyčių!

Atsiradus diskomforto jausmui – ieškokite didesnio būsto

Dažniausiai perkant būstą, vertiname dabartinius asmeninius poreikius, ateities prognozes palikdami nuošalyje. Tad įsigijus vieno ar dviejų kambarių butą jau po kelių metų gali tekti pergalvoti esamą namų situaciją.

Ne paslaptis, kad gyvenant mažame būste daugiau nei dviese – susiduriama su diskomforto jausmu bei asmeninės erdvės stoka, kuri gali vesti į nuolatines rietenas ir trintį namuose. Nors ir suprasdami, kad atėjo laikas keisti būstą, žmonės dažnai mano, kad didesnio būsto pasirinkimas lems daug didesnes išlaidas, kurių, šiuo metu šeima leisti negali. Vis dėlto, realybė kiek kitokia ir atlikus didesnę analizę bei būsto paiešką, galite rasti tikrai puikių variantų.

„Būsto keisti nesiryžtantys gyventojai turėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad erdvesnio, trijų ar keturių kambarių būsto kaina už kvadratinį metrą dažniausiai yra mažesnė, nei už vieno ar dviejų kambarių butą. Pavyzdžiui, Dainavos mikrorajone vidutinė keturių kambarių buto kvadrato kaina vidutiniškai gali siekti apie 800 Eur. Tuo tarpu, panašaus tipo dviejų kambarių buto vieno kvadrato kaina vidutiniškai gali svyruoti tarp 1000 ir 1200 Eur. Dėl šios priežasties, pardavus mažesnįjį, realų už panašią sumą įsigyti ir didesnįjį“, – sako NT MINISTERIJA brokerė Raminta Trakimavičienė.

Brokerės teigimu, teisingai ir atidžiai atlikus būsto paiešką, 2 kambarių būsto keitimas į 3 ar 4 kambarius nepareikalaus didelio šeimos biudžeto. Tačiau atsiradusi erdvė namuose sukurs kur kas daugiau komforto, poilsio, o kartu – ir produktyvumo, leisiančio dirbti su daugiau energijos ir motyvacijos.

Ištuštėjus namams – ieškokite mažesnio būsto

Antroji problema, su kuria dažniausiai susiduriama vidutiniame arba vyresniame amžiuje – neryžtingumas sau per didelį būstą keisti į mažesnįjį. Suaugus ir savąją šeimą kurti pradėjus vaikams, tėvai erdviame būste lieka vieni. Tokiuose namuose įprastai gyvenama viename arba dviejuose kambariuose, o kiti -atlieka sandėlio ir dulkių rinkimo funkciją. Jei skaitydami šią pastraipą pagalvojote apie situaciją savo namuose, tuomet pats laikas leistis į mažesnio būsto paieškas.

„Vyresnio amžiaus žmonės dažnai nenori keisti būsto dėl pripratimo ir sentimentų. Tačiau keturių kambarių būsto išlaikymas vienam ar dviems žmonėms reikalauja gerokai per daug išlaidų. Pardavus didelio ploto būstą galima įsigyti mažesnį, tvarkingą butą, kuriame bus ne tik jaukiau gyventi ir lengviau tvarkytis, bet ir už komunalines paslaugas sumokėsite ženkliai mažiau“, – sako NT MINISTERIJA brokerė Raminta Trakimavičienė.

Parduoti būstą padės brokeriai Kaune

NT MINISTERIJA ragina nebijoti pokyčių, ir vos pastebėjus, kad gyvenimo kasdienybę apkartina per mažas arba per didelis plotas namuose – ieškoti sprendimų kaip tai pakeisti. Jei kyla daugiau klausimų dėl būsto keitimo ar pardavimo Kaune – susisiekite konsultacijai su NT MINISTERIJA.

Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu sėkmingai išspręsti Jūsų NT pardavimo ar nuomos užduotis.

MANO KONTAKTUS RASITE ČIA.

Skambinti Užklausa