Birželio mėnesio apžvalga: NT sandoriai ir įdomiausi objektai

Birželio mėnuo NT MINISTERIJA brokeriui Giedriui buvo itin aktyvus. Išskirtinai didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukė komerciniai NT pasiūlymai – patalpų nuoma bei pirkimas. Taip pat aktyvus išliko ir gyvenamojo būsto pirkimas. Birželį NT MINISTERIJA brokeris Giedrius Šmigelskis atliko 12 sandorių. Keturi iš jų – komercinių patalpų. Likusieji aštuoni – parduoti gyvenamieji būstai. Sėkmingi NT sandoriai lėmė, jog Giedrius tapo #4 brokeriu CAPITAL KAUNAS biure.

G. Šmigelskio NT objektai

2 AUKŠTŲ NAMAS KARMĖLAVOJE

NT sandoriai Vienas iš daugiausiai pirkėjų dėmesio susilaukusių NT MINISTERIJA objektų pastaraisiais mėnesiais – 2 aukštų namas Karmėlavoje. Jį SAVAITĖS OBJEKTU paskelbėme paskutinę balandžio savaitę. Dėka aktyviai į apžiūras atvykti norėjusių klientų, ilgai netrukus namas buvo rezervuotas, pasirašius preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį. Sutvarkius dokumentus ir sutarus visas sandorio detales, birželį į šiuos namus įsikėlė naujieji šeimininkai. Kas lėmė pirkėjų susidomėjimą ir sėkmę? Pagrindiniai namo Karmėlavoje privalumai – pilnas įrengimas, didelė ir išpuoselėta teritorija, pagalbiniai pastatai ir rami aplinka netoli Kauno. Tai puikus pasiūlymas šeimoms, ieškojusioms erdvėms ir ramybės, tačiau nenorėjusioms investuoti daug laiko ir pastangų namo statybai ar kapitaliniam remontui.

Kiti Giedriaus objektai

NT sandoriai NT sandoriai NT sandoriai NT sandoriai NT sandoriai

 

NT Ministerija


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertus – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa