Vasara – geriausias laikas pirkti ir atnaujinti būstą

Jei ketinate pirkti būstą Kaune, turbūt dažnai iškyla klausimas, kada tam geriausias metas? Nekilnojamas turtas nėra sezoninė prekė, jo pirkimai ir pardavimai vyksta visus metus. Ir, jei radote jums patinkantį ir jūsų poreikius atitinkantį būstą, rekomenduojama jį pirkti nepriklausomai nuo metų laiko. Vis dėlto NT MINISTERIJA brokeriai pastebi, kad geriausias laikas būsto įsigijimui arba jo atnaujinimui yra vasara.

Ilgesnis laikas būsto apžiūroms

Prieš įsigyjant naują būstą visuomet jį norima pamatyti ir įvertinti dienos šviesoje. Šaltuoju metų laiku dažniausiai to nepavyksta padaryti dėl darbų, nes prabudus vis dar būna tamsu, o grįžus iš darbo, būna jau sutemę. Tačiau vasaros metu diena trunka daug ilgiau. Dėl šios priežasties, net po darbo turėsite daug laiko dienos šviesoje apžiūrėti ir įvertinti būstą.

Vasara remonto darbai vyksta greičiau

Įsigijus būstą dažnai kyla noras jį bent šiek tiek atnaujinti, atlikti kosmetinį remontą, o kartais norima būstą pakeisti iš pagrindų. Geriausias laikas atlikti remonto darbus yra šiltasis metų sezonas. Šiuo metu visus darbus galima atlikti daug greičiau ir kokybiškiau. Dėl šilto oro greičiau džiūsta dažai, tinkas. Vasarą daryti remontą yra ir finansiškai patogiau, nes tuo metu nereikia mokėti didelių mokesčių už šildymą ir elektrą. Taip pat vasaros metu remonto darbai gali trukti ilgiau dėl ilgesnio šviesaus paros meto. Jei remontą darysite atostogų metų, darbus galite patikėti patikimiems darbininkams, o patys išvykti pailsėti. Na, o jei puikiai nusimanote statybų srityje ir negailite savo atostogų, smulkiuosius remonto darbus galite atlikti ir patys.

Esant paklausai, atsiranda ir pasiūla

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laisvo laiko, dauguma žmonių šiuo metu atostogauja. Todėl tai pats tinkamiausias metas užsiimti veiklomis, kurias vis atidėliojote dėl įvairų darbų. Į tai dėmesį turėtų atkreipti ir ieškantys naujo būsto, ir planuojantys parduoti būstą, kadangi suaktyvėjus nekilnojamojo turto pirkimams, puiki proga pradėti darbus ir būstą parduoti siekiantiems asmenims.

Planuojate pirkti būstą Kaune ir turite daugiau klausimų dėl būsto įsigijimo vasaros metu? Nedvejokite susisiekti!

Jei kyla daugiau klausimų dėl būsto pirkimo arba pardavimo vasaros metu – susisiekite konsultacijai su NT MINISTERIJA. Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu sėkmingai išspręsti Jūsų NT pardavimo ar nuomos užduotis.

MANO KONTAKTUS RASITE ČIA.

Skambinti Užklausa