„Tauro vartai“ – namai Kaune, šimtai naujakurių, įspūdinga skulptūra ir atskiro miestelio verta infrastruktūra

Kauno priemiestyje įsikūrusi Jonučių II-oji gyvenvietė šiandien – viena patraukliausių naujų namų ieškančių kauniečių bei Kauno rajono gyventojų krypčių. Vos 15 min. nuo Kauno centro nutolusioje ramioje vietoje jau kelerius metus aktyviai kuriasi išpuoselėta „Tauro vartų“ projekto bendruomenė. Itališko stiliaus fasadais, dėmesingai sutvarkytu gerbūviu, betono mozaikų takeliais bei įspūdinga tauro skulptūra išsiskiriantys namai Kauno rajone jau tapo mylima vieta šimtams naujakurių.

Išpardavus visus 74 pirmuoju etapu pastatytus kotedžų tipo namus ir toliau sulaukiant didelio pirkėjų dėmesio, „Tauro vartų“ vystytojai paskelbė apie individualių namų statybos etapo pradžią.

Išskirtinio dizaino vieno aukšto namai pardavimui

Pirmuoju individualių „Tauro vartų“ namų statybos etapu jau parduota 14 objektų, o šiuo metu vyksta jau antrasis jų statybos etapas. „Tauro vartų“ kvartale naujiesiems gyventojams pastatyti dar 14 individualių namų. Trys iš jų – jau parduoti.

„Pagrindinis antrojo „Tauro vartų“ etapo išskirtinumas – kruopščiai apgalvotas vieno aukšto, 122 kv. metrų ploto namų išplanavimas bei kiekvienam namui tenkantis atskiras, daugiau nei 6 arus siekiantis sklypas. Kvartalas ir kiekvienas jame esantis parduodamas namas Kaune suprojektuotas taip, jog gyventojai jaustųsi laisvai ir erdviai, galėtų realizuoti visus savo šeimos poreikius, turėtų turiningo laisvalaikio erdvę. Gyventojai gali mėgautis patogiu gyvenimu ir būti apsupti privatumo, saugumo, stilingos bei ramios aplinkos“, – sako projekto vystytojas.

Kiekvienas „Tauro vartuose“ parduodamas namas Kauno rajone suprojektuotas taip, jog atlieptų didžiąją dalį porų bei jaunų šeimų poreikių. Klasikiniu stiliumi pasižymintys namų fasadai sukurti iš kokybiškų, ilgaamžių ir metams bėgant mažai priežiūros reikalausiančių medžiagų. Parduodami namai Kaune suprojektuoti taip, jog kambariuose netrūktų saulės šviesos bei jaukumo. Taip pat gyventojų patogumui automobilį galima statyti ne tik kieme tam suplanuotose vietose, bet ir kiekviename name įrengtame garaže. Parkavimo vietų greta namo pakaks ir svečiams.

tauro vartai

Nuolat auga

Tiesa, projekto „Tauro vartai“ populiarumą lėmė kelios Kauno ir Kauno rajono nekilnojamojo turto rinkoje išskirtinės detalės – aplinka su pridėtine verte gyventojams bei visapusiškai sutvarkyta kvartalo infrastruktūra. Kvartalo simboliu jau tapo keletą metrų siekianti, skulptoriaus Marijaus Baukaus sukurta tauro skulptūra, o visi gyventojai gali mėgautis klasikiniu stiliumi sutvarkytais trinkelių takeliais, puošniais šviestuvais, šlagbaumais ir tvoromis aptverta, saugia teritorija, skoningai apsodintomis bendromis erdvėmis.

„Gyventojams nereikia rūpintis ne tik bendrosiomis, bet ir savojo kiemo erdvėmis. Kiekvieno namo kiemo gerbūvis – jau sutvarkytas. Sudėtos trinkelės, užsėta žolė, su landšafto dizainerių pagalba atlikti kiti sklypo apželdinimo darbai“, – sako projekto vystytojas.

Kvartale jau įsikūrusius gyventojus žavi ir puikiai išvystyta infrastruktūra. Nors „Tauro vartai“ pasižymi itin ramia priemiesčio atmosfera, pasiekti miesto centrą automobiliu ar viešuoju transportu pakanka keliolikos minučių.

„Kauno rajonas jau kelerius metus išlieka viena iš labiausiai šalyje augančių savivaldybių, kurioje šiemet gyvenamąją vietą deklaravo dvigubai daugiau naujakurių, lyginant su pernai. Tai iliustruoja, jog čia gyventojams sukurta puiki infrastruktūra bei kasdieninės gyvenimo sąlygos“, – sako „Tauro vartų“ vystytojas.

tauro vartai interjeras

Netoliese veikia ir parduotuvės, įvairias paslaugas teikiančios įmonės, jaunoms šeimoms ypač aktualūs vaikų lopšeliai-darželiai „Uosiukas“ bei „Obelėlė“, Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija, Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazija ir kitos įstaigos.

Kaip ir pirmame projekto etape, „Tauro vartų“ gyventojų patogumui yra įvestas šviesolaidinis kabelis, kuris leis džiaugtis aukštos kokybės šiuolaikinėmis paslaugomis tokiomis kaip greitas internetas, aukščiausios raiškos televizija, protingu namų valdymu: apšvietimu, šildymo kontrole, apsauga.

Parduoda namą Kauno rajone su pilnu įrengimu

Visi „Tauro vartų“ antrojo etapo namai parduodami su 80 proc. vidaus baigtumu, tačiau pirkėjų patogumui vystytojas siūlo ir 100 proc. baigtumo paslaugą.

Projekto patrauklumu tapo ir „Tauro vartus“ kuriančios bendrovės „Home Solutions LT“ patirtis bei požiūris į kokybę. Vystytojas sukūrė ne tik „Tauro vatų“ pirmąjį etapą, bet ir tokius projektus, kaip „Lapino namas“, „Jonučių miestelis“, „Mosėdžio 7“, „Baltų gyvenamasis namas“, „4 namų projektas“.

Sužinoti daugiau apie projektą bei apžiūrėti jį gyvai galima susisiekus su nekilnojamojo turto agentūros „NT Ministerija“ brokeriu Giedriumi Šmigelskiu, telefonu +37061037006.

Daugiau projekto ypatybių – https://taurovartai.lt/

Šaltinis – Kas vyksta Kaune.

Skambinti Užklausa