Tauro Vartai – Jūsų žingsnis į ateitį. Nauji namai Kaune

TAURO VARTAMS sėkmingai sukūrus naują, augančią bendruomenę ir užvėrus savo pirmojo projekto vartus, pradedame vystyti antrąjį etapą, suteikiantį progą svajojusiems tačiau nespėjusiems prisijungti prie gausios, savo pasirinkimu patenkintų naujakurių bendruomenės!

TAURO VARTAI – JAUKI KLASIKA MODERNIAM GYVENIMUI

Didžiausias išskirtinumas antrajame mūsų projekto etape – išskirtinio dizaino, 1 aukšto namai, pasižymintys net 122 kv. m plotu ir erdviais 6 arų sklypais. Nauji namai suprojektuoti siekiant suteikti Jums laisvumo bei erdvumo pojūtį ir galimybę naujiesiems gyventojams realizuoti savo šeimos poreikius. Tai puiki proga svajojantiems sau ir savo šeimai sukurti turiningo laisvalaikio erdvę. Komfortišku gyvenimu galėsite mėgautis apsupti privatumo, projektas yra uždaroje, saugioje gatvėje su šlagbaumu. Kaip išnaudosite namo ir sklypo erdves, priklauso tik nuo Jūsų!

Mes taip pat pagalvojome apie Jūsų automobilį – kiekviename būste įrengti garažai, saugiam ir patogiam automobilio parkavimui. Naujųjų gyventojų patogumui taip pat nutiesti takeliai kurie leis lengvai ir patogiai pasiekti namus ar išeiti pasivaikščioti su šeima ir augintiniais. Apgalvota projekto vieta gyventojams leis mėgautis kokybišku poilsiu, pravėrus miegamojo langus galėsite mėgautis ramybe ir įkvėpti gryno, pramonės įmonių neužteršto, oro. Vėlų vakarą akį džiugins ir jaukumo suteiks itališko stiliaus fasado, vidinio kiemo ir gatvės žibintai.

tauro vartai

Kaip ir pirmame projekto etape, TAURO VARTŲ gyventojų patogumui yra įvestas šviesolaidinis kabelis, kuris leis Jums džiaugtis aukštos kokybės šiuolaikinėmis paslaugomis tokiomis kaip greitas internetas, aukščiausios raiškos televizija, aukštos kokybės garsas, „protingu“ namų valdymu – apšvietimu, šildymo kontrole, apsauga. „TAURO VARTAI“ – Jauki klasika moderniam gyvenimui!

Projekto privalumai

Tai 14 privačių namų kvartalas su asfaltuotu privažiavimu, gatvės apšvietimu, užtvertas šlagbaumu.

– Projektas pasižymi universaliu ir patogiu išplanavimu.
– Išskirtiniai vieno aukšto, erdvūs 122kv. m. namai.
– 6 a. žemės sklypas Jūsų laisvalaikiui.
– Kiekviename name yra garažas.
– Ilgaamžis, daugumos pamėgtas klinkerio fasadas reikalaujantis itin mažai priežiūros.
– Pilnai sutvarkytas gerbūvis: sudėtos trinkelės kieme, užsėta žolė bei sklypo apželdinimas.
– Namai šviesūs ir saulėti. Suprojektuoti taip, kad kambariuose netrūktų natūralios dienos šviesos.
– Puiki lokacija – pabėkite nuo miesto šurmulio neatsisakant miesto teikiamų privalumų. Puikus susisiekimas.
– Daug patirties turintis, patikimas statytojas.
– Gyventojų patogumui yra įvestas šviesolaidinis kabelis, kuris leis Jums džiaugtis aukštos kokybės šiuolaikinėmis paslaugomis tokiomis kaip greitas internetas, aukščiausios raiškos televizija, aukštos kokybės garsas, „protingu“ namų valdymu – apšvietimu, šildymo kontrole, apsauga.

tauro vartu kotedzai

NT Ministerija brokeriai KauneSusisiekite su savo srities profesionalu NT MINISTERIJA. Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu sėkmingai išspręsti Jūsų NT pirkimo, pardavimo ar nuomos užduotis,o daugiau informacijas apie “Tauro Vartai” projektą galite rasti čia: “Tauro Vartai”.

Skambinti Užklausa