Spalio mėnesio apžvalga: NT sandoriai ir įdomiausi objektai

Spalį NT MINISTERIJA brokeris Giedrius sėkmingai įgyvendino 13 sandorių. Du iš jų – komercinių patalpų nuoma, vienas gyvenamojo namo pardavimas, vienas parduotas sklypas ir devyni butų sandoriai.

Atsižvelgiant į praėjusio mėnesio rezultatus, galima drąsiai teigti, jog didžiąją dalį pirkėjų susidomėjimo NT Kaune sudarė naujos statybos objektai.

G. Šmigelskio NT objektai

NAUJOS STATYBOS BUTAS ŠEŠTOKŲ G., ALEKSOTE

Didelį pirkėjų dėmesį išlaikė naujos statybos objektai, parduodami su daline apdaila ir pilnai sutvarkyta aplinka. Praėjusį mėnesį NT MINISTERIJA brokeris Giedrius įgyvendino 4 tokio tipo sandorius. Vienas jų – 2 kambarių butas Šeštokų gatvėje, Aleksote, PARKO APARTAMENTAI kvartale.

Vienintelė užduotis, butą Šeštokų g. įsigijusiems pirkėjams – vidaus apdaila. Įsirengdami patys jie naujuosius namus susikurs pagal savo poreikius ir skonį. Tačiau, kartu, jie išvengė sudėtingiausiųjų, daug laiko ir finansų atimančių užduočių: komunikacijų įvedimo, santechnikos, šildymo ir kitų inžinerinių darbų. Taip pat ir aplinkos bei namo infrastruktūros tvarkymo.

Kitas būsto sėkmei labai svarbus veiksnys buvo vieta. PARKO APARTAMENTAI yra apsupti greta esančio parko žaluma, o vos kelių minučių atstumu pasiekiamas Kauno senamiestis.

Apibendrinant naujos statybos objektams svarbiausius veiksnius, galima išskirti: patogų išplanavimą, kokybišką statybą, aplinkos vientisumą ir vietą. Kitais žodžiais tariant, tai elementai, užtikrinantys patogų ir gražų kiekvienos šeimos gyvenimą.

Kiti Giedriaus objektai

NT Kaune
Namas Romainiuose
Skambinti Užklausa