Rugsėjo mėnesio apžvalga: NT sandoriai ir įdomiausi objektai

NT sandoriai ir įdomiausi objektai! Jau tapo įprasta, jog aptardami juos pradedame naują darbo mėnesį. Rugsėjį, kartu su rudeniu, į Kauną sugrįžo ir būsto bei biurų ieškantys miestiečiai. Per pirmąjį rudens mėnesį NT MINISTERIJA brokeris kartu atliko 8 sandorius: 4 gyvenamųjų būstų ir dar tiek pat komercinių objektų. Kaip įprasta, vasaros pabaiga ir rudens pradžia – aktyviausias būstų nuomos periodas. Nors rugsėjį susidomėjimas pradeda mažėti, tačiau, lyginant su vėlesniais mėnesiais, išlieka gana aktyvus. 3 iš 4 NT MINISTERIJA atliktų gyvenamųjų objektų sandorių buvo butų nuoma. Taip pat, gana nemažai pirkėjų dėmesio sulaukė komerciniai ir investiciniai NT objektai. Juos kviečiame aptarti plačiau.

G. Šmigelskio NT objektai

41 ARO SKLYPAS ŠILAINIUOSE

NT sandoriai - NT MINISTERIJA Tai žemės sklypas, puikiai tinkantis investicijai. Potencialius pirkėjus jis domino dėl sąlygų, tinkamų vystyti nedidelės apimties gyvenamųjų namų arba daugiabučių kvartalą. Vienas pagrindinių šio sklypo privalumų – gerai išvystyta infrastruktūra,  susisiekimas ir sklypo ribose esančios visos miesto komunikacijos. Šie veiksniai užtikrina, jog įgyvendinti gyvenamąjį projektą investuotojams bus ne tik lengviau ir pigiau, bet tai atims ir mažiau laiko sąnaudų. Na, o čia įsikursiantys gyventojai galės mėgautis visais pagrindiniais miesto teikiamais privalumais. Susidomėjimas šiuo objektu tik dar kartą iliustruoja investicinių projektų populiarumą šiandieninėje Kauno miesto rinkoje.

NT MINISTERIJA


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa