Rugpjūčio mėnesio apžvalga: NT sandoriai ir įdomiausi objektai

Nepaisant atostogų meto, rugpjūčio mėnuo NT MINISTERIJA brokeriams buvo itin aktyvus. Per paskutinįjį vasaros mėnesį buvo  atliki 12 sandorių – 3 nuomos ir 9 pardavimo. Klientų susidomėjimo sulaukė tiek gyvenamieji, tiek komerciniai NT objektai. Apžvelgiant parduotų ir išnuomotų objektų tipus, galima reziumuoti, jog rugpjūtį patraukliausi buvo naujos statybos kotedžai moderniose gyvenvietėse. Atlikti keturi pardavimo ir vienas nuomos sandoris. Įprastai, šio tipo objektų pirkėjai – jaunos šeimos, auginančios vaikus. Plačiau apie įdomiausius praėjusio mėnesio sandorius – žemiau.

G. Šmigelskio NT objektai

MODERNAUS 2 AUKŠTŲ NAMO GIRIOS G. NUOMA NT sandoriai Kaune Populiariausiųjų objektų nuomai sąraše įprastai dominuoja vieno ar kelių kambarių butai, tačiau rugpjūčio NT MINISTERIJA rezultatai rodo, jog susidomėjimą išlaiko ir moderniai įrengtų namų nuoma. Šį mėnesį Giedrius Šmigelskis išnuomavo puikiai įrengtą, 2 aukštų kotedžą Šilainiuose. Objektas klientus sudomino dėl savo interjero, pilno įrengimo, saugios ir ramios aplinkos bei strategiškai patogios lokacijos. Girios gatvėje nuomotas 4 kambarių, 114 kv. metrų namas buvo optimalus sprendimas komforto, erdvės ir modernumo ieškantiems nuomininkams.

Kiti Giedriaus objektai

Kotedžas TAURO VARTŲ gyvenvietėje

Kotedžas TAURO VARTŲ gyvenvietėje

NT sandoriai

Kotedžas TAURO VARTŲ gyvenvietėje

NT sandoriai

Kotedžas TAURO VARTŲ gyvenvietėje

 

NT MINISTERIJA


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa