NT MINISTERIJA objektų mėnesio apžvalga: gegužė

Gegužės mėnesį NT Ministerija brokeris Giedrius Šmigelskis atliko 3 pardavimo sandorius ir 4 – nuomos. Susidomėjimo praėjusį mėnesį sulaukė tiek gyvenamieji, tiek komerciniai objektai. Džiaugiuosi rezultatais ir dalinuosi įdomiausiais parduotais bei išnuomotais gegužės objektais.

G. Šmigelskio NT objektai

NT Pavasario pradžioje NT MINISTERIJA Facebook paskyroje dalinausi išskirtiniu NT objektu Ringauduose. Tai tarsi maža, keturių individualių namų gyvenvietė išsidėsčiusi uždaroje teritorijoje, prie ramybe alsuojančio tvenkinio. Gegužės mėnesį vienas iš keturių namų sulaukė naujųjų gyventojų. Kas rytą naujakuriai kavos puodeliu galės mėgautis vaizdingoje lauko terasoje, o žiemą – šiluma kokybiškai ir ekonomiškai įrengtame namo viduje. Greta įsikūrus vos keletui kaimynų, aplink išliks ramu, tačiau saugu.

Kiti G. Šmigelskio objektai

NT NT


NT Ministerija


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertus – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa