NT MINISTERIJA mėnesio apžvalga: balandis

Balandžio mėnesį NT Ministerija brokeris Giedrius Šmigelskis atliko 9 sandorius, pasirašė 6 sutartis bei pravedė 42 apžiūras. Tai lėmė, jog Capital-Kaunas tinkle brokeris ir vėl buvo tarp geriausių mėnesio brokerių. G. Šmigelskis liko trečias. Džiaugiuosi rezultatais bei dalinuosi įdomiausiais parduotais balandžio mėnesio objektais.

G. Šmigelskio objektai

Išskirtiniu tapo pardavimas, kurio metu buvo įsigytas beveik 70 m², 3 kambarių, 155 tūkst. eurų vertės būstas Kauno miesto širdyje – Laisvės alėjoje. Kaip teigia Giedrius: „Teigiami pokyčiai – renovacijos, infrastruktūros gerėjimas bei besikuriančios naujos darbo vietos – lemia didėjančią būstų paklausą Kauno centre. Kartu, naujų ir patrauklių NT projektų vystymą.” Būstas išsiskyrė tuo, jog iš terasos atsiveria nuostabus Prisikėlimo bažnyčios bei Laisvės alėjos vaizdas. Išėjus iš patalpų iškart patenkama į pagrindinę miesto pėsčiųjų gatvę, o šalia yra ir Muzikinio teatro kiemelis. Papildomu privalumu tapo, tai, jog dėka geros garso izoliacijos ir į vidinį kiemą nukreiptų miegamojo langų, gyventojai nėra trikdomi miesto šurmulio. Per mažiau nei mėnesį pasiektas sandoris pradžiugino tiek pardavėją, tiek į būstą įsikeliantį pirkėją. Neabejojame, jog jau prasidedanti tolimesnė Laisvės alėjos renovacija bei aplink daugėjant komercinės paskirties objektų ir toliau kels Centre esančių būstų vertę bei susidomėjimą jais. Išskirtine tapo ir galimybė prisidėti prie vieno įdomiausių Kauno NT projektų – Tauro vartai. Kiek netradiciniais mūsų kraštui prancūziškais akcentais išsiskiriančiame objekte, Giedrius padėjo apsigyventi net dviems naujiems gyventojams. Gyvenant šiame kvartale, naujakūriai galės grožėtis kiekviena apgalvota stiliaus ir elegancijos detale bei mėgautis jaukiomis ir praktiškai išplanuotomis erdvėmis. Pro miegamojo langus matomi žaliuojančiais gamtos vaizdai, o šiltą vasaros dieną galima ilsėtis įrengtoje terasoje. Išskirtines akcentas – šalia objekto stovinti tauro skulptūra. Ši originali detalė prideda papildomo žavesio šiai unikaliai erdvei bei prisideda prie čia gyvenančių žmonių išskirtinumo. Įsikūrę kiek tolėliau nuo miesto centro (8 km) Tauro vartai, yra tikra ramybės oazė ir tinka visiems ieškantiems ramaus būsto. Tačiau, verta pažymėti, jog artimiausia mokykla yra vos už 1 km, todėl tai puiki vieta šeimoms. Kiti Giedriaus objektai:     


NT Ministerija


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertus – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa