NT Ministerija brokeriai pataria: nuotraukos, kurios padės greičiau parduoti būstą

Ar žinojote, kad tinkamas būsto pateikimas objekto gali reikšmingai padidinti objekto vertę? Gana dažnai be profesionalaus brokerio pagalbos parduoti būstą besiruošiantys asmenys, atlaidžiai žiūri į tinkamų namo nuotraukų parinkimą. Tačiau, tai yra didelė klaida, galinti kainuoti ne vieno potencialaus pirkėjo praradimą.

Didele dalimi nuo nuotraukų priklauso skelbimu susidomėjusių ir į apžiūrą atvykusių asmenų skaičius. Praktika rodo, kad jei atsidarius internetinį nekilnojamojo turto skelbimų portalą pirmoji nuotrauka nepatrauks dėmesio, didelė tikimybė, jog asmuo, ieškantis būsto, net nepaspaus ant jūsų skelbimo.

Dėl šios priežasties, NT MINISTERIJA brokeriai dalijasi partnerių fotografų patarimais į ką atkreipti dėmesį, nusprendus objektą fotografuoti patiems.

Pastato išorė

Namą fotografuokite iš visų pusių ir stenkitės, kad nuotraukoje stogo linija būtų lygiagreti nuotraukos viršutinei linijai. Tokiu būdunuotrauka atrodys tvarkingai. Taip pat svarbu išvengti nereikalingų, vaizdą užgožiančių daiktų. Jei fotografuojate nuosavą namą, patraukite į šoną automobilius. Fotografuodami namo priekį galite šiek tiek praverti namo duris, taip vaizdas nuotraukoje atrodys jaukesnis, kurs svetingumo jauseną.

Patartina vengti gąsdinančių užrašų, net lentelė su užrašu „Atsargiai, piktas šuo“ nuotraukose gali atrodyti nejaukiai, atstumiančiai. Jei yra galimybė pastatą nufotografuokite iš paukščio skrydžio, tokio tipo nuotraukos patraukia akį, atrodo įdomiai. Tačiau, nepamirškite, kad svarbiausia yra namas, todėl nesistenkite padaryti tiesiog gražios peizažo nuotraukos. Bandykite nuotraukoje tinkamai pateikti parduoti norimą objektą.

Pastato vidus

Pastato viduje atskirai nufotografuokite kiekvieną kambarį. Svarbu, kad namai nuotraukose atrodytų tvarkingi, jaukūs ir erdvūs. Prieš darant nuotraukas juos kruopščiai sutvarkykite. Rekomenduojama pamerkti gėlių, ant spintelių galite padėti žvakių, o ant lovos dekoratyvinių pagalvėlių. Šie pirkiniai kainuoja nedaug, tačiau padeda sukurti jaukią atmosferą, padėsiančią objektą parduoti greičiau. Ypatingai svarbios objekto vietos– virtuvė ir vonios kambarys. Atidžiai sutvarkykite šias patalpas, savo asmenines priemones ir daiktus perkelkite kitur, kad jos neužgožtų vaizdo.

Geriausia nuotraukas daryti dienos šviesoje. Stenkitės viską pateikti natūraliai, venkite nuotraukų su išdegintu baltu fonu ir nenaudokite dirbtinumą keliančių nuotraukų efektų, gadinančių  nuotraukos kokybę.

Planuojate parduoti būstą ir kylą klausimų dėl profesionalaus jo pateikimo? Nedvejokite susisiekti!

Jei kyla daugiau klausimų apie profesionalų objekto pateikimą– susisiekite konsultacijai su NT MINISTERIJA. Pasirūpinsiu kiekvienu būsto pardavimo žingsniu – nuo profesionalaus jo pateikimo iki galutinių sandorio dokumentų sutvarkymo. Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu sėkmingai išspręsti Jūsų NT pardavimo ar nuomos užduotis.

Skambinti Užklausa