3 paneigti mitai apie nekilnojamo turto brokerius

Nors nekilnojamojo turto brokeris nėra nauja ar žmonėms nepažįstama profesija, tačiau vis dar apipinta įvairiais mitais bei gandais. Profesionalus, ilgus metus dirbantis ir sertifikuotas nekilnojamojo turto brokeris niekuomet neleis jums susidurti su nepagrįstais, išankstiniais mokesčiais ar varžančiais įsipareigojimais. Priešingai – gausite pagalbą, būstą leisiančią parduoti kur kas greičiau, lengviau ir brangiau. Nekilnojamojo turto agentas privalo Jus supažindinti su sandorio eiliškumu bei veiksmais. Nekilnojamojo turto brokeriai teikia tik pagalbą, o ne sunkumus.

Tad, šiandien NT MINISTERIJA brokeriai kviečia sulaužyti tris pagrindinius, visuomenėje vis dar sklandančius mitus.

1 MITAS. Brokeriams  mokami išankstiniai ir nekintantys komisiniai

Kartas nuo karto galima išgirsti, kad brokerių komisinis yra aiškiai apibrėžta suma, mokama dar iki sandorio pabaigos. MITAS! Dirbant su profesionaliu brokeriu komisiniai mokami tuomet, kai darbas jau atliktas, t.y. po notarinio sandorio pabaigos.

Komisiniai mokami pagal susitarimą, kuris sudarytas brokerio ir kliento bendru sprendimu ir užfiksuotas paslaugų teikimo sutartyje. Tam tikrais, retais atvejais, nustatoma konkreti pinigų suma, kuria brokeriui bus atlyginta už jau atliktą pardavimą. Vis dėlto dažniausiai, brokeriui mokamas sutartas procentas, kuris skaičiuojamas nuo parduoto būsto kainos. Tokiu atveju, brokeris turi didesnę motyvaciją Jūsų būstą parduoti kuo brangiau, o jūs gaunate maksimalią finansinę naudą.

2 MITAS. Pasirašius sutartį brokerio nebepakeisi

Daugelis mano, kad pradėjus bendradarbiauti su brokeriu ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį su juo, nebebus galimybės jo pakeisti iki tol, kol bus parduotas būstas. Tačiau, jei matote, kad brokeris nesilaiko sutartyje nurodytų reikalavimų, laužo terminus, ar netinkamai atlieka kitus,  sutartyje užfiksuotus įsipareigojimus – jo paslaugas nesunkiai pakeisite kito specialisto paslaugomis.

Vis dėlto, norėdami išvengti šio nemalonaus proceso, sutaupyti laiko ir energijos, rinkdamiesi brokerį visuomet stenkitės sužinoti kuo daugiau apie jį, išsiaiškinkite kiek objektų pastaruoju metu jis pardavė, paskaitykite ankstesnių klientų atsiliepimus, o pirmojo susitikimo metu aiškiai išdėstykite savo lūkesčius ir poreikius, vėliau leisiančius kartu dirbti sklandžiai ir efektyviai.

3 MITAS. Nesamdydami brokerio sutaupysite pinigų

Būstą parduoti gali kiekvienas! Tai visuomenėje vis dar gajus požiūris, apsunkinantis ir prailginantis daugelio NT objektų pardavimą. Iš vienos pusės šis teiginys yra teisingas, tačiau nežinant nekilnojamojo turto subtilybių, pirkimas arba pardavimas dažnai tęsiasi pernelyg ilgai. Profesionalus nekilnojamo turto brokeris Kaune išmano nekilnojamo turto tendencijas, visuomet atstovauja savo klientą – nesvarbu ar tai būsto pirkėjas, ar pardavėjas – ir stengiasi, kad jų lūkesčiai būtų kuo geriau išpildyti. Kitaip tariant, per trumpiausią laiką ir už geriausią kainą parduotas būstas. Taip pat profesionalus nekilnojamojo turto brokeris padės ne tik atrasti pirkėją, tačiau viso NT pardavimo metu sieks užtikrinti, kad maksimalų proceso sklandumą. Profesionalus brokeris padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir užtikrinsi maksimalią finansinę grąžą.

Ieškantys patikimo NT brokerio – susisiekite nemokamai konsultacijai!

Norite parduoti būstą ir ieškote patikimo ir profesionalaus NT brokerio? Kviečiame susisiekti nemokamai konsultacijai su manimi – NT MINISTERIJA.

Mano kontaktus rasite ČIA.

Skambinti Užklausa