Geriausia nekilnojamo turto agentūra Kaune – kaip ją pasirinkti?

Geriausia NT agentūra Kaune - NT MINISTERIJA

Nusprendėte parduoti arba pirkti nekilnojamąjį turtą laikinojoje sostinėje ir ieškote geriausios nekilnojamojo turto agentūros Kaune? Iškyla daug klausimų, kai tenka rinktis tą vienintelę, geriausius rezultatus greitai galinčią pasiekti profesionalų komandą. Kokiais kriterijais vadovautis? O gal iš viso neverta naudotis NT agentūros paslaugomis?

Geriausia NT agentūra Kaune. Kaip ją atrasti?

Prieš pradėdami ieškoti nekilnojamo turto agentūros, perskaitykite „Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos“ (LNTAA) paruoštą NT brokerių paslaugų teikimo standartą, tuomet aiškiau suprasite ką jums turi suteikti brokeris, jų etikos taisykles ir kitus svarbiausius dalykus susijusius su brokerių darbu. Jas galite rasti ČIA

Išsirinkę agentūrą ir brokerį, patikrinkite ar jie yra sertifikuoti „Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos“ nariai. Šios asociacijos nariai spendžia aktualiausius NT klausimus Lietuvoje, tobulina savo žinias įvairiose konferencijose, turi priėjimus prie bendros duomenų bazės. Taip pat asociacijos nariai bendrauja tarpusavyje, keičiasi informacija apie įvykdytus sandorius, suteikia konsultacinę pagalbą vieni kitiems.

Svarbiausi kriterijai renkantis NT agentūrą

Išsirinkti tinkamą agentūrą padės rekomendacijos. Visuomet tikrinkite kelis informacijos šaltinius.  Paskaitykite apie agentūras internete, atkreipkite dėmesį į klientų atsiliepimus. Skaitant komentarus gali išryškėti ir geriausi agentūros brokeriai. Taip pat pasikalbėkite su pažįstamais žmonėmis, kurie neseniai pirko arba pardavė namą ar butą. Sužinokite, kokią agentūrą jie rinkosi, ar ta agentūra pateisino jų lūkesčius. Jei jau išsirinkote agentūrą, galite paprašyti asmenų, su kuriais dirbo brokeris, kontaktinių duomenų, taip asmeniškai išgirsite atsiliepimus apie agentūrą ir brokerį.

Kitas svarbus aspektas renkantis agentūrą yra patirtis ir jos dydis. Aukštos kokybės paslaugas teikiantys brokeriai pirmenybę teikia tik sėkmingoms, patikimą vardą turinčioms agentūroms. Tokioje agentūroje brokeriai gali mokytis vieni iš kitų, o iškilus problemai, jie gali tarpusavyje pasikonsultuoti ir problemą išspręsti daug greičiau bei efektyviau.

Ieškantys NT agentūros – susisiekite konsultacijai!

Vis dar nežinote kaip išsirinkti geriausia nekilnojamo turto agentūra Kaune? Kviečiame susisiekti konsultacijai su NT MINISTERIJA.

Plačiau susipažinti su mano veikla galite ČIA.

Mano kontaktus galite rasti ČIA.

Skambinti Užklausa