Namo pardavimas Kaune – kaip pasiruošti sėkmingam NT sandoriui?

Nesumeluosime sakydami, jog kiekvienas parduodantis būstą tikisi lengvo ir greito pardavimo proceso. Vis dėlto, vien patalpinti skelbimą internetiniame skelbimų portale gali būti maža. Iš savo praktikos galime pasakyti, kad namo pardavimas Kaune dažnai yra žinių, laiko ir kantrybės reikalaujantis procesas. Namai pardavimui Kaune turi būti paruošiami. Namų pardavimas nėra paprastas procesas. NT paslaugos teikiamos Jums ne veltui. Dėl šios priežasties dalinamės patarimais, kokius namų darbus reikėtų atlikti siekiant greito ir sėkmingo NT pardavimo.

1) Dokumentų tvarkymas

Pardavimo procesas turėtų būti pradėtas nuo tinkamai paruoštų dokumentų. Žinome atvejų, kai dėl vieno dokumento trūkumo nutrūksta ilgą laiką planuotas pardavimo sandoris – pirkėjas nenori arba neturi laiko laukti, kol dokumentai bus paruošti. Tad dar prieš paskelbdami apie būsto pardavimą, susitvarkykite nuosavybės dokumentus, išsiaiškinkite, ar būstas neturi jokių skolų. Jei būstas įsigytas santuokoje, turite nepilnamečių vaikų, būstas priklauso bendrasavininkui arba yra įkeistas, taip pat teks gauti reikiamus dokumentus, įrodančius, kad galite parduoti NT objektą. Svarbu suprasti, jog kiekvienas NT pardavimo sandoris yra skirtingas ir jam reikės skirtingų dokumentų, todėl itin svarbu įsigilinti į situaciją.

2) Objekto paruošimas

Namo pardavimas Kaune

Sakoma – sutinkame žmogų pagal išvaizdą, o palydime – pagal protą. Šią patarlę galima pritaikyti ir būsto pardavimui. Pirmasis potencialaus pirkėjo žvilgsnis yra labai svarbus. Jis arba susižavės objektu ir norės atvykti jo apžiūrėti arba išjungs skelbimą ir daugiau jo nebeatidarys. Todėl tiek rengiant nuotraukas pardavimo skelbimui, tiek laukiant atvykstančių potencialių klientų, turite sukurti jaukią namų atmosferą. Žinoma, grandiozinių pertvarkymo darbų daryti nereikia, tačiau rekomenduojame atsisakyti asmeninių, prie interjero nederančių daiktų bei namuose sukurti švaros ir erdvumo įspūdį.

3) Kainos nustatymas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ilgai nepavyksta parduoti būsto – netinkamai nustatyta jo kaina.

Natūralu, jog dėl emocinių priežasčių ir sentimentų namo savininkai parduodamą būstą dažnai vertina brangiau nei profesionalūs vertintojai. Dėl šios priežasties, siekiant užsitikrinti greitą objekto pardavimą, visuomet rekomenduojama pasitikėti profesionalių turto vertintojų rekomendacijomis.

Tiesa, galima pastebėti pardavėjų, objektyviai įvertinančių tikrąją savo būsto vertę, tačiau turtą bandančių parduoti stipriai didesne nei rinkos kaina, su mintimi, jog jei nepavyks greitai parduoti, kainą bus galima nuleisti vėliau. Visgi, čia taip pat slypi rizika. Namo ieškantys asmenys lankytis skelbimų portaluose pradeda daug ankščiau nei galutinai nusprendus įsigyti būstą. Tad ilgai skelbimų portaluose tūnantis skelbimas laikui bėgant nuvertėja, būsto ieškantiems asmenims kyla mintis, jei niekas šio būsto nenupirko, tikriausiai jis turi problemų.

4) Sklaidos kanalų pasirinkimas

Kuo daugiau žmonių pamatys jūsų skelbimą, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks jį greitai parduoti. Žinoma, daugiau sklaidos kanalų lemia ir didesnę reklamos kainą. Todėl itin svarbu gerai apgalvoti ir įvertinti potencialų būsto pirkėją – ar jis namo ieškos internetiniuose skelbimų portaluose, ar socialiniuose tinkluose, nekilnojamojo turto agentūrų duombazėse, o gal popieriniame rajono laikraštyje.

5) Apžiūros ir bendravimas su potencialiais klientais

Tinkamai atlikus pasiruošimo darbus belieka laukti potencialių pirkėjų. Visgi, šis etapas taip pat nėra lengvas ir reikalauja daug kantrybės. Teks derintis prie interesantų poreikių, tinkamai, kantriai ir mandagiai atsakinėti į jų klausimus, net jei atsakymai į juos jums atrodo akivaizdūs. Parduodami namai Kaune reikalauja didelės konkurencijos. Buto pardavimas daugumai atrodo paprastesnis procesas.

Greitas namo pardavimas Kaune su NT Ministerija brokeriais

Nekilnojamojo turto objektą parduodantiems pirmą kartą teks paskirti daug savo laiko, norint perprasti NT pardavimo sferą. Tad, jei taupote savo laiką ir norite skandžiai ir greitai parduoti savo būstą, rinkitės savo srities profesionalą – NT MINISTERIJĄ.

Plačiau susipažinti su mano veikla galite ČIA.

Mano kontaktus galite rasti ČIA.

Skambinti Užklausa