Kodėl vasara yra palankiausias metas pirkti būstą?

Natūralu, jog svarstant apie naujųjų namų įsigijimą, kyla klausimas – kada pirkti būstą yra pats palankiausias metas? Deja, vieno ir tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra. Kiekviena situacija yra individuali, o tinkamiausią laiką diktuoja pirkėjų poreikiai – pagausėjusi šeima, pasikeitusi darbo vieta ar kitos gyvenimiškos aplinkybės. Visgi, atmetus individualius poreikius ir įvertinus visiems aktualius veiksnius, kaip palankiausią metų laiką būsto įsigijimui, NT MINISTERIJA brokeriai įvardina vasarą.

Vasara remonto kaštai – mažiausi

pirkti būstą Tiek senos, tiek naujos statybos objektus perkantys žmonės, naująjį būstą nori pritaikyti savo reikmėms, patobulinti jį pagal savo skonį ir poreikius. Dėl šios priežasties, remontas – neatsiejama būsto įsigijimo dalis. Savo ruožtu, vasara palanki tuo, jog jos metu remonto darbai atliekami greičiau ir pigiau. Dėka šiltų orų, vasarą remonto procesas vyksta sklandžiau. Tinkuojamos ir dažomos sienos džiūsta greičiau, lauko darbų neapriboja įšalas, nuolatinis lietus ar sniegas. Atitinkamai, vasaros metu išvengiama papildomų būsto išlaikymo kaštų, tokių kaip mokesčiai už šildymą ar didesnės elektros sąskaitos. O ilgesnis šviesusis dienos metas leidžia nudirbti kur kas daugiau darbų, nei, pavyzdžiui, žiemą.

Daugiau galimybių būstų apžiūroms

pirkti būstą Didžioji dalis potencialių būsto pirkėjų ir pardavėjų yra apriboti savo darbo valandomis. Tai ypač apsunkina apžiūrų organizavimą šaltuoju metų laiku. Pirkėjams aktualu pamatyti būstą dienos šviesoje, tačiau tiek prieš darbą, tiek po jų, lauke jau būna prietema. Dėl šios priežasties, vasara yra metas, kuomet būsto paieškos neeikvoja ir taip brangaus laisvalaikio laiko. Iki vėlyvo vakaro trunkantis šviesusis dienos metas užtikrina, jog būstą pirkėjai šviesoje galės apsižiūrėti po darbo. Tam nereikės aukoti laiko savaitgaliais ar atostogų dienomis.

Suaktyvėjus pirkėjams – suaktyvėja ir pardavėjai

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog vasarą žmonės nori atitrūkti nuo rūpesčių ir visą savo laisvą laiką skirti atostogoms. Tačiau tai taip pat reiškia, jog žmonės turi daugiau laiko imtis darbų, kurių neprisiruošė padaryti jau kurį laiką. Vasara motyvuoja imtis pokyčių. Būdami energingesni, sprendimus galime priimti lengviau ir paprasčiau. Na, o augant objektų paklausai, vasara taip pat tampa puikiu laiku pradėti būsto pardavimo darbus.


Apskaičiuokite būsto kainą

Pirmasis žingsnis pradedant būsto paieškos ar pardavimo darbus – įvertinti planuojamo pirkti ar parduoti būsto kainą. Žemiau esančioje formoje suvedę būsto mikrorajoną, plotą, kambarių skaičių ir statybos metus, apskaičiuosite preliminariąją būsto vertę.

* Preliminarios būsto kainos skaičiuoklė sudaryta remiantis Capital-Kaunas brokerių sandorių duomenų bazės statistika. Pateikiame visus pagrindinius Kauno mikrorajonus, kuriuose yra įgyvendinti būsto pardavimo sandoriai. Primename, jog šie duomenys neįtraukia įvairių papildomų kainą lemiančių veiksnių, tokių kaip būsto būklė, aukštas ar sklypo plotas. Todėl, jei svarstote parduoti savo būstą, dėl tikslios kainos apskaičiavimo siūlome kreiptis į profesionalus. Parašykite mums el. laišką, jame nurodykite pagrindinius būsto duomenis ir mes Jums padėsime įvardinti tikslią objekto vertę.

 

Daugiau NT paieškos galimybių


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa