Kiek kainuoja brokerio paslaugos?

Kiek kainuoja brokerio paslaugos?

Kiek kainuoja brokerio paslaugos: tai klausimas, kurį kelia dauguma norinčių pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą greitai ir išvengiant biurokratinės naštos. Paslaugos kaina priklauso nuo kelių dedamųjų. Pirmiausia, ji priklauso nuo to, kokia yra parduodamo ar perkamo turto vertė, atsižvelgiama į būsto paklausumą, o ir ne ką mažiau svarbi yra specialisto patirtis bei kompetencijos. Tad kiek kainuoja brokerio paslaugos? 

NT vertė – faktorius, nulemiantis brokerio paslaugos kainą

Atsakydami į klausimą, kiek kainuoja brokerio paslaugos, svarbu žinoti, kokia yra galutinė nekilnojamojo turto vertė: paprastai prašoma iki 2-5 proc. nuo sandorio vertės. 

Būtent dėl to ne tik pardavėjas, bet ir brokeris yra suinteresuotas turtą parduoti brangiau. Nes, pavyzdžiui, jei savo turtą norite norite parduoti už 90 tūkst. eurų, tačiau jūsų brokeriui pavyksta jį parduoti už 100 tūkst. eurų, jūs sumokėsite didesnį komisinį mokestį, tačiau ir patys uždirbsite daugiau pinigų. 

Brokerio teikiama nauda klientams

Svarbu suprasti, kokią naudą brokeris gali jums pasiūlyti. Samdydamas brokerį, pardavėjas ne tik taupo savo laiką, kurį tektų skirti pirkėjų paieškoms, skambučiams, elektroniniams laiškams, susitikimų derinimui. Specialistas taip pat padės sklandžiai laviruoti biurokratiniuose labirintuose, paaiškins, kokių dokumentų reikia pardavimui, padės notariniuose veiksmuose.

Nereikia pamiršti ir dar vienos svarbios dalies: brokeris profesionaliai atskleis pirkėjui geriausias nekilnojamojo turto savybes ir padidins šansą parduoti būstą greičiau ir brangiau. 

Be to, brokerio paslaugos ne ką mažiau naudingos ir pirkėjui. Jis ne tik skirs laiko aprodyti būstą patogiu metu, tačiau ir supažindins, kokių dokumentų reikės perkant nekilnojamąjį turtą, kai kuriais atvejais rekomenduos, kur greičiau ir pigiau gauti finansavimą, jei jis yra reikalingas.

Paskaičiavus, kiek kainuoja brokerio paslauga, atitinkamai galite brangiau įvertinti parduodamą turtą, nes jis nuima naštą ne tik nuo pardavėjo, bet ir nuo pirkėjo pečių. 

Kiek kainuoja brokerio paslaugos priklauso ir nuo nekilnojamojo turto paklausos

Brokerio paslaugos kaina gali priklausyti ir nuo to, kokio susidomėjimo jūsų nekilnojamasis turtas gali sulaukti iš pirkėjų.

Parduodamo NT paklausą lemia daugybė faktorių, kelios jų yra vietovė, statybų metai, įrengimo kokybė, plotas, aukštas, paskirtis, kaina. 

Todėl, kiek kainuoja brokerio paslaugos gali priklausyti ir nuo to, kokio paklausumo nekilnojamąjį turtą ruošiatės parduoti. 

Brokerio patirtis ir kompetencijos – svarbus faktorius paslaugos kainai

Brokerio kaina priklausys ir nuo to, kiek patirties ir kompetencijų savo srityje turi specialistas. Tikėtina, kad ilgus metus NT rinkoje dirbantis brokeris, kuris nuolat seka šios srities tendencijas ir investuoja savo laiką ir pinigus kompetencijų kėlimui, paprašys rinką atitinkančio komisinio mokesčio. 

Tačiau nereikia pamiršti, kad patyręs brokeris ne tik mokės aiškiai ir užtikrintai bendrauti su jumis ir potencialiais pirkėjais, bet ir tiksliau žinos, kokias gerąsias parduodamo turto savybes pozicionuoti pirkėjams, sklandžiau tvarkys biurokratinius reikalus pardavimo procese ir, tikėtina, greičiau bei brangiau parduos jūsų turtą. 

Visos šios priežastys lemia, kiek kainuoja brokerio paslaugos. Jei norite pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, drąsiai rašykite mums – NT Ministerija pasiruošusi pasiūlyti patrauklią kainą ir padėti jums pirkimo-pardavimo procese.

Skambinti Užklausa