Kauno miesto centre suformuotas sklypas komercinės paskirties statiniui – patraukli investicija verslininkams

Kauno centre Vytauto prospekte atsirado puiki proga investuotojams. NT ministerija čia parduoda 4,5 tūkst. kv. m. žemės sklypą komercinės paskirties pastato statybai. Strateginė ir konkurenciškai pranaši vieta manoma atvers naujas perspektyvas ne tik verslui, bet ir miesto gyventojams.

vytauto pr

Vienoje centrinių Kauno gatvių, prie pagrindinio miesto susisiekimo centro – Kauno autobusų stoties, parduodamas arba nuomos teise perleidžiamas žemės sklypas komercinės paskirties objekto statyboms. 

4549 kv. m. sklype iškilsiantis pastatas pagal užstatymo intensyvumą gali siekti 15 920 kv. m. plotą (iki 4–5 aukštų). Į teritoriją patekti galima per patogų įvažiavimą iš Vytauto pr. Numatytos ir 33 automobilių stovėjimo vietos garaže bei lauko aikštelėje.

Investicijų galimybės

Suformuotas žemės sklypas leis pirkėjams įsigyti didesnį komercinį plotą, kuriame – ir daugiau galimybių investicijoms – nuo prabangaus viešbučio iki modernaus prekybos centro ar verslo slėnio. 

Šiam projektui jau yra parengtas ir patvirtintas detalus sklypo planas. Jame yra numatyta vieta pagrindiniam 1–5 aukštų pastatui, kuris išdygs rekonstravus čia esantį sandėlį. Sklypo paribyje išdėstyti pastatai (stoginės ir sandėliukai) gali būti renovuojami.

Strategiškai patogi vieta

Kuriant naują verslo idėją, Vytauto prospektas yra puiki strateginė vieta. Vos už kelių šimtų metrų nuo parduodamo sklypo esančios geležinkelio bei autobusų stotys pritraukia didžiulį gyventojų srautą iš visos Lietuvos.

Čia atvykę žmonės ieško kur apsipirkti, apsistoti ar pavalgyti, todėl beveik bet koks objektas šioje teritorijoje gali tapti patogia vieta miesto gyventojams ir svečiams – pramogoms, apgyvendinimui, darbui. Šalia įsikūrusi poliklinika ir gyvenamųjų namų kompleksas – dar vienas šaltinis, atvesiantis gyventojų srautą į naujai išdygsiantį pastatą.

Konkurencingumas

Per pastaruosius kelerius metus, Kauno centras atgijo. Iškilo ne vienas komercinis pastatas, renovuoti senieji, sutvarkyta infrastruktūra. Statydami objektą šiame NT ministerijos parduodamame sklype, didinate konkurenciją šalia jau stūksantiems verslo ir pramogų centrams, padedate verslui augti ir kuriate pasirinkimus gyventojams. 

Su šiuo projektu miesto centre ne tik investuojate į ateitį, bet ir kuriate naujas darbo vietas, patogesnį gyvenimą žmonėms.

vytauto pr sklypas

Pavyzdinis pastato projektas

Būsimiems investuotojams NT ministerija pateikia ir galimą statytino objekto projektą, skirtą iliustruoti pastato dydį. Tai modernaus dizaino, 8000 kv.m., keturių aukštų statinys, kuriam jau yra suplanuota patogi infrastruktūra – susisiekimas su galimais rekonstruoti aplinkiniais pastatais bei pagrindine gatve.

Norėdami įsigyti sklypą arba sužinoti daugiau apie projektą, susisiekite su NT ministerija. 

Apie Mus

NT ministerija – kvalifikuotų nekilnojamojo turto brokerių komanda, kuriai vadovauja nekilnojamojo turto ekspertas Giedrius Šmigelskis. Sukaupę ilgametę patirtį NT srityje, NT ministerijos darbuotojai prisideda prie didžiausių investicinių projektų įgyvendinimo visoje šalyje.

Skambinti Užklausa