3 patarimai, kaip parduoti butą Kaune

Kaip greitai parduoti butą Kaune?

Kyla klausimas, kaip parduoti butą Kaune? Butų paklausa Kaune yra didelė, todėl itin svarbu išsiskirti iš konkurentų. Šie patarimai jums padės greičiau ir už didesnę kainą parduoti butą. Tik dirbdamas ne vienerius metus nekilnojamo turto agentas ar brokeris, dirbdamas Kaune jums į šį klausimą gali atsakyti tinkamai. Kiekviena nekilnojamo turto agentūra bei dirbantys agentai kiekvienam sandoriui dalina šiuos pagrindinius 3 patarimus, sėkmingam turto pardavimui Kaune.

1) Sutvarkykite dokumentus

Sugalvojus parduoti butą, pirmas žingsnis turėtų būti reikiamų dokumentų sutvarkymas. Neatlikus šio punkto vėliau galite dėl to nukentėti. Pavyzdžiui, atsirado pirkėjas norintis įsigyti jūsų butą, tačiau, paaiškėjo, kad esate nesutvarkę reikiamų dokumentų norint jį parduoti. Didelė tikimybė, kad pirkėjas gali nenorėti laukti ir atšaukti sandorį. Taip atsitikus prarasite ne tik daug laiko, bet ir pinigų, kuriuos buvote skyrę buto reklamai.

2) Atnaujinkite butą

Norint greitai parduoti butą, svarbu jį gražiai pateikti.  Prieš darant nuotraukas buto pardavimui ar apsilankant potencialiems pirkėjams, idealiai sutvarkykite butą. Pirmiausia paslėpkite savo asmeninius daiktus, tai padės pirkėjui geriau įsivaizduoti savo ateities namus. Labai svarbios vietos bute – virtuvė, vonios ir tualeto kambariai. Jei turite galimybę, pakeiskite čiaupus ir dušo galvutes, atnaujinkite dušo užuolaidą. Svarbu ir smulkios detalės, kurios suteikia jaukumo. Pamerkite gėlių, įsigykite dekoratyvinių pagalvėlių arba kilimėlių.

3) Paruoškite patrauklų buto skelbimą

Siekiant greitai parduoti butą Kaune, sukurkite skelbimą, kuris patraukų galimų pirkėjų dėmesį. Rengdami internetinį skelbimą, išsamiai užpildykite visas grafas. Išskirkite buto privalumus, nurodykite artimiausias mokyklas, darželius ir kitus svarbius objektus. Žemėlapyje pažymėkite parduodamo buto vietą, taip pirkėjui bus lengviau suprasti lokaciją, kurioje yra butas.

Kitas svarbus aspektas rengiant internetinį skelbimą – buto nuotraukos. Nuotraukos turi būti kokybiškos, ryškios. Būstą fotografuokite dienos šviesoje, taip nuotraukos atrodys natūralesnės. Venkite fotografavimo prieš langą, nes nuotraukos bus tamsios. Nufotografuokite ne tik visus kambarius, bet ir namo laiptinę bei patį namą.

Parduoti butą Kaune padės profesionalai

Jei turite mažai laiko, buto pardavimą patikėkite patyrusiam nekilnojamo turto brokeriui, kuris žino rinkos tendencijas, išmano marketingo subtilybes. Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJA. Užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška būtų sklandi ir sėkminga. Susisiekite jau dabar!

Skambinti Užklausa