Ieškantiems būsto: 5 priežastys apsilankyti parodoje NAMŲ PASAULIS

Ketvirtadienį prasidėjusioje ir iki sekmadienio (balandžio 8 d.) Kauno Žalgirio arenoje vyksiančioje parodoje NAMŲ PASAULIS 2018 bus pristatomos naujausios nekilnojamojo turto statybos ir įrengimo tendencijos. Savo sričių ekspertai konsultuos namų įsigijimo bei finansavimo klausimais, pateiks išsamias rinkos prognozės, pristatys naujausius ir patraukliausius NT projektus. NT MINISTERIJA brokerių komanda įsitikinusi, jog jau 25-erius metus vykstanti paroda NAMŲ PASAULIS yra puiki vieta apsilankyti ir susidaryti įvairiapusišką suvokimą apie nuolat kintančią NT rinką. Ypač jei Jūs kaip tik šiuo metu svarstote apie naujojo būsto įsigijimą! Štai 5 priežastys kodėl dalį savaitgalio turėtumėte praleisti Žalgirio arenoje.

#1 – Statybos sektoriaus naujienos

Net 222 gamintojai bei tiekėjai pristatys naujausias statybų industrijos tendencijas. Todėl jei esate iš žmonių, kurie planuodami savo būstą norite pradėti nuo 0,  NAMŲ PASAULIS 2018 Jums yra puiki vieta. Čia sužinosite paskutiniąsias Lietuvos statybų sektoriaus naujienas. Konferencijos „Statyba: tendencijos ir plėtra“ metu išgirsite pranešimus apie statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinę sistemą „Infostatyba“. KTU Architektūros ir statybos fakulteto studijų prodekanas dr. Darius Pupeikis papasakos kaip statybos skaitmenizacija daro įtaką ne tik dideliems projektams, bet ir mažų namų statybai. Taip pat susipažinsite su bendrijoms aktualia informaciją apie renovaciją, plėtrą, jungimąsi bei bendradarbiavimą. Galiausiai susipažinsite su įdomia informacija apie tai kokia yra ateities Kauno vizija ir galbūt pasisemsite įkvėpimo savo asmeniniams projektams.

#2 – Namų interjero tendencijos

Namų pasaulis Visiems, kurie domisi namų interjeru, parodoje NAMŲ PASAULIS 2018 suras visą reikalingą informaciją šia tema. Idėjų semtis bus galima geriausių interjerų pavyzdžių ekspozicijoje „Metų interjeras / Auksinė paletė‘17“. Taip pat, netrūks dalyvių, kurie maloniai informuos apie idėjas, suteiks patarimų statantiems, projektuojantiems ar renovuojantiems būstą. Neabejojame, kad tiek planuojantiems įsirenginėti būstą, tiek tiems, kurie ieško naujų interjero detalių naudingos informacijos parodoje tikrai netruks!

#3 – Naujausi NT projektai

Jei ieškote naujų galimybių investuoti ar galbūt siekiate įsigyti nuosavas patalpas, parodoje išties rasite ką apžiūrėti. Renginyje dalyvaujantys NT brokeriai, tarp kurių galėsite sutikti ir NT MINISTERIJA komandą, Jums patars bei supažindins su įdomiausiais šiuo metu Kaune ir šalyje vystomais NT projektais. Nepraleiskite galimybės iš pirmų lūpų sužinoti profesionalų nuomonę apie tai, kas galėtų greitu metu tapti patraukliausiais NT objektais mūsų rinkoje.

#4 – Rinkos prognozės

Namų pasaulis Ieškant naujojo būsto, rinkos prognozės yra ne ką mažiau svarbus klausimas nei statybos darbai, ar interjeras. Tam, jog namų įsigijimo sandoris būtų pavykęs, svarbu suprasti kaip duotuoju metu veikia NT aplinka Jūsų mieste bei pasidomėti, kaip ji gali keistis artimoje ateityje. Parodos metu Jūs turėsite idealias sąlygas išgirsti skirtingose NT srityse veikiančių specialistų prognozes, įžvalgas bei pasidalinti savosiomis. Na, o kuo daugiau skirtingų nuomonių, tuo lengviau pasiekti galutinį sprendimą.

#5 – Konsultacijos ir patarimai

Natūralu, jog kiekvienam būsto paiešką vykdančiam būsimam pirkėjui kyla daug klausimų iš įvairių sričių. Nuo statybinių detalių iki kreditavimo sąlygų, nuo įstatyminių reikalavimų iki persikraustymo subtilybių. Paroda NAMŲ PASAULIS 2018 yra puiki galimybė gauti atsakymus į visus juos! Po vienu stogu susirinkę brokeriai, vystytojai, statytojai, bankų atstovai ir kiti specialistai bus pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus. Na, o kartu tai ir puiki proga užmegzti kontaktą tolimesniam bendradarbiavimui ateityje!

NT MINISTERIJA parodoje NAMŲ PASAULIS Jūsų lauks šeštadienį!

Parodoje NAMŲ PASAULIS Jūsų lauksiu ir aš! Kviečiame susitikti jau šį šeštadienį, nuo 13 iki 16 val. prie CAPITAL KAUNAS brokerių agentūros stendo. Esu pasiruošęs atsakyti į visus Jums kylančius klausimus bei patarti kaip efektyviau vykdyti naujojo būsto paiešką ar senojo pardavimą. Teiraukitės NT MINISTERIJA Giedriaus! Mano kontaktus galite rasti čia.


Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

Skambinti Užklausa