Būsto keitimas: ką daryti, kad persikėlimas netaptų košmaru

Būsto keitimas į labiau jūsų poreikius atitinkantį namą arba butą visuomet kelia džiaugsmą, tačiau išgirdus žodį kraustymasis, entuziazmas dažniausiai nuslopsta. Nors šis darbas yra itin varginantis, tačiau visi suprantame, kad jis neišvengiamas. NT Ministerija brokeriai pataria, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad persikraustymo procesas netaptų kankinančiu košmaru.

Persikraustymo paslaugos

Atėjus persikraustymo laikui, dažnai iškyla dilema – ar pervežimo darbus atlikti patiems, ar samdyti įmonę, kuri viską atliks už jus. Jei būstas į kurį planuojate kraustytis yra be baldų ir visus baldus planuojate vežti iš dabartinių namų į naujuosius, tuomet patartina samdyti baldų pervežimo įmonę. Tačiau tokio tipo įmonę rinkitės atsakingai. Pasirinkdami pigiausias paslaugas siūlančią įmonę galite nukentėti, o ne išlošti. Jei pervežėjai nesistengs saugiai gabenti baldų, gali būti, kad pastačius juos namuose išvysite įvairių įbrėžimų. Todėl geriausia rinktis tokią įmonę, kurią rekomenduoja artimi žmonės arba apie ją internetinėje erdvėje galite rasti daug teigiamų atsiliepimų. Jei pervežamų daiktų neturite itin daug, galite išsinuomoti automobilį, skirtą daiktų pervežimui, ir patys atlikti visus darbus.

Kraustykitės tinkamu laiku

Jei suplanavote kada pradėsite kraustytis, tuomet kelias dienas prieš tai pradėkite pakuoti daiktus. Šis darbas užima daugiausiai laiko. Dėžes ir kitas medžiagas daiktų pakavimui dažniausiai galite rasti perkraustymo bendrovėse. Pradėti kraustytis patartina ryte, apie 9-10 val., šiuo metu dauguma žmonių būna darbuose, todėl gatvėse nėra kamščių. Svarbu atkreipti dėmesį, jog kraustantis į nuosavą namą, paros laikas nėra toks svarbus. Tačiau, jei planuojate keltis į butą, kraustymosi darbų geriau nenukelti į antrąją dienos pusę. Pirmojoje dienos pusėje dauguma žmonių bus darbuose, todėl nesunkiai pasistatysite automobilį prie namo laiptinės. Jei kraustysitės visiems grįžus iš darbų, gali kilti sunkumų rasti vietą netoli namo. Todėl daiktus teks nešti toliau, sugaišite daugiau laiko nei planavote ir galite visko nespėti atlikti šviesiuoju paros metu.

Norite pakeisti būstą? Nedvejokite susisiekti!

Norite pakeisti būstą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite konsultacijai su NT MINISTERIJA. Atsakysiu į Jums kylančius klausimus ir padėsiu surasti jūsų svajonių būstą.

Skambinti Užklausa