ATVIRI NAMAI su NT MINISTERIJA: modernių Kauno NT projektų apžiūros

Artėjantį savaitgalį NT MINISTERIJA brokeriai kviečia susitikti pavasario ATVIRI NAMAI renginyje. Jo metu Jums pristatysime modernius, Kauno mieste įgyvendinamus NT projektus – nuo išskirtinių butų Žaliakalnyje iki erdvių namų bei kotedžų naujuose miesto kvartaluose.

Pavasario ATVIRI NAMAI – jau šeštadienį

Kartu su kolegomis – CAPITAL KAUNAS agentūros brokeriais – balandžio 14 dieną, šeštadienį, Jums atversime net 5 patrauklių Kauno NT projektų duris. Nuo 11:00 iki 14:00 val. Jūs galėsite apžiūrėti ir įvertinti šiuos modernius, naujos statybos projektus:

  • ŽALIAKALNIO TERASOS (Savanorių pr. 276, Kaunas);
  • JUOZAPAVIČIAUS 13 (Juozapavičiaus pr. 13, Kaunas);
  • LAMPĖDŽIO TAKAS (Įkalnės akl. 2, Kaunas);
  • TAURO VARTAI (Svajonių g. 2, Jonučių II k. Kauno r.);
  • AUKŠTAIČIŲ 94 (Aukštaičių g. 94, Kaunas).

Kiekvienas iš šių NT objektų – detaliai apgalvotas ir kokybiškai įgyvendintas projektas. Tad, tikime, jog paskyrę keletą laisvadienio valandų jų apžiūrai, gerokai priartėsite prie savo NAUJŲJŲ NAMŲ vizijos įgyvendinimo.

NT MINISTERIJA brokeriai kviečia susitikti

NT MINISTERIJA brokeriai Raminta ir Giedrius kviečia susitikti ŽALIAKALNIO TERASŲ ir TAURO VARTŲ projektų apžiūrose. Abu šie objektai yra pritaikyti patenkinti modernios šeimos namų lūkesčius! Tai kokybiškai ir stilingai suprojektuoti būstai, kuriuose prioritetas – jaukumui ir ramybei.

ŽALIAKALNIO TERASOS

ATVIRI NAMAI Tai Savanorių pr. įsikūręs daugiaaukštis, išsiskiriantis unikaliais architektūriniais sprendimas – itin erdviomis terasomis, apželdintos poilsio erdvės bei plačia, pastate įsikūrusių paslaugų pasiūla. ŽALIAKALNIO TERASOSE galima mėgautis miesto teikiamais privalumais, tačiau kartu – atsiskiriant nuo triukšmingos jo aplinkos. Šiame name įsikurs virš 70 šeimų. Pirmuose trijuose aukštuose veiks biurai, bankas, kūrybinės dirbtuvės, restoranas, kavinės, parduotuvės, grožio salonas bei sveikatingumo centras. Parduodami apartamentai: APARTAMENTAI

  • 2 kambarių (nuo 57,72 kv. m. iki 74,82 kv. m.);
  • 3 kambarių (nuo 67,97 kv. m. iki 102,24 kv. m.);
  • 4 kambarių (nuo 86,65 kv. m. iki 92,92 kv. m.).

Daugiau informacijos sužinokite susisiekę šiais kontaktais.

TAURO VARTAI

ATVIRI NAMAI TAURO VARTAI – tai jaukus ir modernus individualių namų bei kotedžų kvartalas, įsikūręs Jonučių mikrorajone. Kokybiškai ir stilingai įrengtas kvartalas suprojektuotas taip, jog būtų išsaugota kiekvieno čia gyvenčio ramybė ir privatumas. TAURO VARTUOSE Jums siūlome kotedžus, kurių plotas – nuo 65 iki 85 kv. metrų. Daugiau informacijos sužinokite susisiekę šiais kontaktais.

Registracija į ATVIRI NAMAI

Kelių mygtukų paspaudimu užsiregistruoti į ATVIRI NAMAI projektų apžiūrą galite čia.

Daugiau būsto paieškos galimybių


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa