ATVIRI NAMAI: po darbo – būsto paieška su NT MINISTERIJA

Artėjantį trečiadienį, Jums patogiu vakariniu laiku, susitikime ATVIRI NAMAI būsto apžiūrose! Birželio 6-ąją dieną, nuo 17 iki 20 val. CAPITAL KAUNAS agentūra ir mes, ją atstovaujanti brokerių komanda NT MINISTERIJA, kviečiame į modernių Kauno gyvenamųjų NT projektų apžiūras. Šių ATVIRŲ NAMŲ metu galėsite susipažinti ir įvertinti tris projektus:

  • ŽALIAKALNIO TERASŲ apartamentus (Savanorių pr. 276, Kaunas).
  • TAURO VARTŲ individualių namų gyvenvietę (Svajonių al. 1, Ramučių II k. Kauno r.).
  • LAMPĖDŽIO TAKO butų kvartalus (Įkalnės akl. 2, Kaunas).

NT MINISTERIJA brokeriai kviečia susitikti

NT MINISTERIJA brokeriai Raminta ir Giedrius kviečia susitikti ŽALIAKALNIO TERASŲ ir TAURO VARTŲ projektų apžiūrose. Abu šie objektai yra pritaikyti patenkinti modernios šeimos namų lūkesčius. Tai kokybiškai ir stilingai suprojektuoti būstai, kuriuose prioritetas – jaukumui ir ramybei.

ŽALIAKALNIO TERASOS

ATVIRI NAMAI Tai Savanorių pr. įsikūręs daugiaaukštis, išsiskiriantis unikaliais architektūriniais sprendimas – itin erdviomis terasomis, apželdintos poilsio erdvės bei plačia, pastate įsikūrusių paslaugų pasiūla. ŽALIAKALNIO TERASOSE galima mėgautis miesto teikiamais privalumais, tačiau kartu – išvengti triukšmingos jo aplinkos. Šiame name įsikurs virš 70 šeimų. Pirmuose trijuose aukštuose veikia biurai, bankas, kūrybinės dirbtuvės, restoranas, kavinės, parduotuvės, grožio salonas bei sveikatingumo centras. Parduodami apartamentai:

  • 2 kambarių (nuo 57,72 kv. m. iki 74,82 kv. m.);
  • 3 kambarių (nuo 67,97 kv. m. iki 102,24 kv. m.);
  • 4 kambarių (nuo 86,65 kv. m. iki 92,92 kv. m.).

Daugiau informacijos sužinokite susisiekę šiais kontaktais.

TAURO VARTAI

ATVIRI NAMAI TAURO VARTAI – tai jaukus ir modernus individualių namų bei kotedžų kvartalas, įsikūręs Jonučių mikrorajone. Kokybiškai ir stilingai įrengtas kvartalas suprojektuotas taip, jog būtų išsaugota kiekvieno gyventojo ramybė ir privatumas. TAURO VARTUOSE Jums siūlome kotedžus, kurių plotas – nuo 65 iki 85 kv. metrų. Daugiau informacijos sužinokite susisiekę šiais kontaktais.

Registracija į ATVIRI NAMAI

Kelių mygtukų paspaudimu užsiregistruoti į ATVIRI NAMAI projektų apžiūrą galite čia.

Daugiau būsto paieškos galimybių

<
Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa