ARUODAS paieška: randame geriausius NT pasiūlymus

Būsto paieška neatsiejama nuo reguliaraus lankymosi nekilnojamojo turto skelbimų portaluose. Vienas iš pagrindinių – ARUODAS. Tačiau neretai, esant didelei gausai objektų ir aktyviam jų atsinaujinimo srautui, būsto paieška gali tapti chaotišku ir klaidinančiu procesu. Dėl šios priežasties, NT MINISTERIJA komanda paruošė 5 žingsnių atmintinę, padėsiančią pro akis nepraleisti pačių patraukliausių NT pasiūlymų.

#1 – Įsivardinkite kriterijus

Aruodas Tikslinga paieška prasideda nuo aiškiai išgrynintų kriterijų. Kokio dydžio būsto ieškote? Koks Jūsų maksimalus biudžetas? Ar Jums aktualu statybos metai bei įrengimas? Kurie miesto mikrorajonai Jums atrodo, kaip tinkama vieta gyventi? Jei nesate apsisprendę kokie techniniai būsto parametrai Jums tinkamiausi, palikite šiek tiek platesnę paieškos amplitudę. Tai padaryti Jums padės nuo-iki parinktys. Paieškoje praleidę šiek tiek daugiau laiko, natūraliai susipažinsite su rinkoje siūlomais objektais, jų duomenimis ir kainomis. Tokiu būdu pavyks ir tiksliau išgryninti Jums tinkamiausius parametrus. Išskyrę aiškius kriterijus Jūs galite susiaurinti paiešką palikdami tik tuos objektus, kurie atitinka Jūsų poreikius bei galimybes. Taip pat aiškūs atrankos kriterijai leidžia optimizuoti paieškos procesą, sutaupydami Jums svarbaus laiko kaštus.

#2 – ARUODAS sistemoje užsiimkite reguliaria paieška

Viename iš didžiausių NT skelbimų portalų – ARUODAS – informacija keičiasi nuolatos. Neretai, pusvalandžio atkarpa gali būti lemtinga surandant Jums aktualaus būsto skelbimą. Dėl šios priežasties, rekomenduojame būsto ieškoti aktyviai ir reguliariai. Įprastai aktyviausias dienos periodas, kuomet pasirodo daugiausiai naujų NT skelbimų yra pirmoji dienos pusė. Tad jei būstą surasti siekiate greitai, rytą tikslinga būtų pradėti nuo naujųjų objektų peržiūros. Taip pat šį veiksmą pravartu pakartoti ir per pietus bei vakare.

#3 – Reaguokite greitai

Aruodas Patraukliausi NT objektų pasiūlymai gali būti parduoti net ir tą pačią dieną. Tad jei pamatėte Jūsų poreikius atitinkantį bei konkurencingą kainą išlaikantį NT objekto skelbimą – reaguokite greitai. Susisiekite su už jo pardavimą atsakingu asmeniu ir sutarkite apžiūros laiką. Rekomenduojame jį planuoti artimoje ateityje – dienos ar kelių dienų periode. Vykdant būsto paiešką, labai svarbu įvertinti tai, jog pardavėjų tikslas – greitas ir sėkmingas sandoris. Tad, jei Jūs ir būsite pirmieji susisiekę dėl apžiūros laiko, tikėtina, jog laukiant jo patrauklus NT objektas jau bus parduotas. Kitaip tariant, patrauklūs NT objektai – nelaukia!

#4 – Kreipkitės dėl panašaus objekto

Radote puikų pasiūlymą, tačiau jis buvo parduotas greičiau, nei Jūs spėjote jį apžiūrėti? O galbūt nuo Jūsų svajonių namų jį skyrė keli trūkumai? Susisiekite su jo pardavimą administruojančia agentūra ir pateikite jiems užklausą. Kadangi šioje srityje veikiame kasdien ir aktyviai, natūralu, jog mūsų duomenų bazėje yra didelė gausa įvairaus tipo objektų. Gana reikšminga jų dalis – neskelbiama NT portaluose. Tad pateikdami detalią užklausą NT agentūrai, Jūs ne tik sutaupysite jėgų ir laiko, skiriamų kasdieninei ARUODAS skelbimų peržiūrai bei skambučiams, bet ir, tikėtina, sulauksite pasiūlymų, kurių internete įprastai nepamatytumėte.

#5 – Neapsiribokite vienu kanalu

Siekdami atrasti geriausius pasiūlymus, neapsiribokite vienu paieškos kanalu. Nuolatos sekite ne tik didžiuosius NT skelbimų portalus, bet ir aktyvias NT socialinių tinklų paskyras bei grupes ir didžiųjų NT agentūrų svetaines. NT MINISTERIJA brokerių komanda rekomenduoja keletą pagrindinių kanalų:

Paieškoje padės NT MINISTERIJA


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertą – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa