8 patarimai kaip tinkamai paruošti būstą apžiūrai

Įsimylime akimis. Tiek batus parduotuvės lange. Tiek išvaizdų automobilį žurnale. Tiek būstą skelbimų portale. Ir tik paskui pradedame galvoti apie vidų, ar kokybę. Prekinė išvaizda ir pirmasis įspūdis yra pusė kelio į sėkmingą ir greitą nekilnojamojo turto sandorį. Tačiau nesuklyskite, prekinė išvaizda tai visai nereiškia naujai atlikto kapitalinio remonto. Priešingai, Jūsų požiūris į interjerą gali visai nesutapti su nekasdieniškas spalvas mėgstančio kliento skoniu. Tad neremontuokite – kompensuokite būsto trūkumus protinga pardavimo kaina ir palikite naująjį namų dizainą susikurti ateities gyventojams.

Jaukių namų įspūdis

Į apžiūrą atvykę žmonės, ieško ir tikisi surasti namus. Jaukią vietą, kurioje galėtų kurti savo gražią ateitį. Savo ruožtu Jūs, turite jiems padėti šią vietą atrasti.

#1 – Užtikrinkite švarą

Kiekvienas būsto kampelis turi spindėti švara. Ypatingai didelį dėmesį skirkite virtuvės, vonios bei WC erdvėms. Tai privačiausios ir daugiausiai estetikos reikalaujančios namų vietos, tad jas potencialūs pirkėjai vertina kaip pro padidinamąjį stiklą.

#2 – Atsisakykite nereikalingų daiktų

Pertvarkykite visas vietas, kurios namuose atrodo perkrautos. Kuo daugiau – ne visada geriau. Pradėkite nuo batų ir lauko rūbų šūsnies prie įėjimo. Tada kritiškai įvertinkite ar tikrai reikia tiek daug suvenyrų ir smulkmenėlių lentynose. Panaikinkite visą daiktų perteklių virtuvėje ir vonios kambaryje. Kuo tuštesnis ir tvarkingesnis Jūsų būstas bus, tuo lengviau pirkėjas galės įsivaizduoti, kur atsiras jo daiktai. nekilnojamasis turtas

#3 – Sutaisykite minimalius trūkumus

Pakeiskite perdegusias lemputes, priveržkite atsilaisvinusias durų rankenas ar vandens maišytuvą. Pašalinkite kiek įmanoma daugiau pažeidimų, prie kurių galėtų prikibti apsižiūrėti atvykę potencialūs pirkėjai.

#4 – Suteikite erdvumo ir šviesos

Išvežkite daug vietos užimančius, tačiau mažai naudos duodančius senus baldus. Perstumkite likusius taip, kad apsižiūrėti atvykusiems klientams nereikėtų už jų kliuvinėti ar tarp jų vinguriuoti. Sukurkite erdvumo pojūtį, kad pirkėjai galėtų lengviau pajausti, kur galės pasistatyti savo naujuosius miegamojo ar svetainės baldus, valgomojo stalą. Ir įžiebkite visas šviesas! Tai tik dar labiau išdidins Jūsų būstą.

#5 – Sukurkite jaukumą

Įneškite jaukių detalių. Tik jokiu būdu jų neperkraukite! Svetainę ar virtuvę padailinkite skintų gėlių puokšte, ar kambarine gėle. Vonios kambarį pagražinkite keliais dailiais rankšluostėliais, žvake ar kitu vonios aksesuaru. Jei būste yra židinys – įžiebkite jį. Įneškite kuklių detalių, kurios padėtų potencialiam pirkėjui suvokti, jog Jūsų būstas gali tapti jo jaukiais ir stilingais ateities namais.

#6 – Įneškite malonių kvapų

Ypatingą dėmesį skirkite kvapams. Prieš prasidedant apžiūrai būstą atsakingai išvėdinkite. Prieš tai, stenkitės negaminti nieko, kas skleistų aštrų kvapą. Saikingai pakvėpinkite vonios kambarį. Tačiau nepersistenkite. Kvapus visi mėgstame skirtingus. Svarbiausia užtikrinti, jog būste nebūtų trošku, ar nesijaustų per daug intensyvių aromatų.

#7 – Pasirūpinkite būsto prieigomis

Nepriklausomai, ar butą, ar namą siekiate parduoti, abiem atvejais būsto prieigos turi blizgėti. Tai vieta, kur pirkėjas susidaro pirmąjį įspūdį. Jei pardavinėjamas būstas yra daugiaaukštyje name, pasistenkite kiek įmanoma aptvarkyti laiptinę. Jei tai namas – atsakingai sutvarkykite kiemą ir įėjimo dalį. Prisiminkite, jog pirkėjas perka ne tik būsto vidų. Aplinka ne ką mažiau svarbi!

#8 – Papirkite bendravimu

Galiausiai, kad ir kaip išdailintumėte savo būstą, svarbiausia bus tai, kaip jį pateiksite. Bendraukite maloniai, padėkite potencialiems pirkėjams susikurti viziją, kaip galėtų atrodyti jų naujųjų namų išplanavimas. Būkite vaišingi, pasiūlykite kavos ar arbatos. Kaip ir bet kurioje pardavimų srityje, nekilnojamojo turto sandoriuose laimi malonus, patikimas ir nuoširdus bendravimas.  

Kritiškas žvilgsnis į būstą ir jo vertę

Nekilnojamasis turtas Jei Jūsų tikslas parduoti, o ne pardavinėti, tuomet Jūsų sėkmę lemsiantis faktorius yra kritiškas žvilgsnis. Tiek į savo būstą ir jo išvaizdą. Tiek į kainą. Tai, kas Jums gali atrodyti kaip neeiliniai būsto privalumai, potencialiam pirkėjui gali būti nė motais. Arba netgi priešingai – minusais! Tad vertinkite kritiškai ir nuoširdžiai. Jei neturite nei laiko, nei noro darbuotis prie būsto prekinės išvaizdos, tačiau norite parduoti greitai, tuomet kompensuokite būsto trūkumus lanksčiu požiūriu į būsto kainą. Tai pritrauks daugiau susidomėjimo ir užtikrins greitesnį pardavimo procesą. Tačiau jei viliatės būstą parduoti už kainą, atitinkančią realiąją tokio tipo būstų situaciją rinkoje, tuomet pasistengti teks labiau. Taigi, pirmyn į būsto tvarkymo darbus!

Skambinti Užklausa