5 šunims draugiško būsto požymiai

Būstas yra geras tuomet, kada jis atitinka visų šeimos narių poreikius. Tiek suaugusiųjų, tiek vaikų, tiek ir augintinių! Jei naujųjų namų paieškoje Jus lydi keturkojis draugas, štai 5 dalykai, kuriuos turite įvertinti prieš priimdami galutinį sprendimą.

#1 – Lauko erdvė

Žalia erdvė aplink daugiaaukštį arba uždaras kiemas aplink nuosavą namą – svarbiausias kriterijus ieškant būsto, pritaikyto ne tik Jūsų, bet ir Jūsų šunelio poreikiams. Juk ankstyvo ryto arba vėlyvo vakaro vizitų į lauką metu visai nesinorės eiti toli nuo namų, o žalios erdvės lopinėlis būtinas praskaidrinti šunelio dienai.

#2 – Pasivaikščiojimo galimybės

šunims draugiško būsto Ilgesni pasivaikščiojimai vaizdingoje ir atpalaiduojančioje aplinkoje būtini kiekvienam šeimininkui ir jo augintiniui! Dėl šios priežasties, ieškant šunims draugiškos aplinkos, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokios pasivaikščiojimo galimybės supa būstą. Parkas, skveras, miškas, pėsčiųjų gatvė ar upės pakrantė. Bent viena iš šių vietų – būtina!

#3 – Pritaikyta vidaus erdvė

Kiliminė danga, prabangūs minkštasuoliai, sendinto raudonmedžio baldai bei kitos lengvai šuniukams pažeidžiamos interjero detalės tik apsunkins Jūsų kasdienybę. Tai ypač aktualu nuomos atveju, kuomet pakeisti būsto įrengimą yra sudėtinga. Šunims draugiška erdvė pasižymi drėgmei atspariomis grindimis bei dantims ir nagams atspariais baldais. Kad ir kaip gerai išauklėtas ir išdresiruotas šunelis bebūtų, tačiau neplanuotų nutikimų vistiek neišvengsite! Geriau, kad po jų būsto aplinką sutvarkyti būtų lengva, greita ir paprasta.

#4 – Draugiška kaimynystė

šunims draugiško būsto Pasitaiko atvejų, kuomet didelės simpatijos šunims nejaučiantys žmonės skundžiasi kiekvienu kaimynų augintinio poelgiu. Siekiant to išvengti, ieškodami būsto gerai apsidairykite aplink. Jei kaimyninio kiemo teritorijoje mėtosi šunų žaislai, ar gretimo buto duris puošia šunims draugiškas lipdukas, reiškia, kad Jūsų augintinis šioje aplinkoje bus laukiamas. Na, o kuo daugiau bendraminčių aplink, tuo smagiau!

#5 – Savininkų požiūris

Jei būsto ieškote nuomai, pirmasis klausimas kurį turėtumėte išsiaiškinti – ar savininkai sutinka priimti augintinius. Neretai nuomotojai bijo žalos, kurią būstui gali padaryti apsigyvenęs nepažįstamas naminis gyvūnas. Na, o didžiąja dalimi atveju, perkalbėti jau apsisprendusius šeimininkus būna sunku. Tad siekiant taupyti tiek savo, tiek nuomotojų laiką, išsiaiškinti atsakymą į šį klausimą rekomenduojama dar telefonu.

Informuokite apie savo poreikius

šunims draugiško būsto Šunimas draugiško būsto paieška gali būti sunki užduotis. Dėl šios priežasties, nepamirškite apie savo ir savo keturkojo poreikius informuoti nekilnojamojo turto brokerį, atliekanti Jūsų būsto paiešką. Jis padės suderinti visų šeimos narių poreikius!


Ieškote pagalbos nekilnojamojo turto srityje? Susisiekite su „NT ministerija“! Profesionalaus ir patyrusio NT brokerio kontaktus rasite čia.

Skambinti Užklausa