5 paprasti būdai kaip padidinti būsto vertę

Kiekvieno būsto pardavėjo tikslas – kuo didesnė finansinė nauda bei greitai įvykdytas sandoris. Todėl prieš pradedant pardavimo procesą, dažnai kyla klausimas – kaip padidinti būsto vertę? Aukštesnė vertė – tai ne tik galimybė parduoti brangiau, bet tuo pačiu ir išsiskyrimas iš konkurentų. Kaip ir įsigydami mašiną, tikitės, kad ji bus be defektų, taip ir būstas turi atrodyti nepriekaištingas. NT ministerija pateikia keletą būdų, kurie Jums nekainuos daug, bet suteiks pirkėjui žymiai geresnį įspūdį bei prielankumą.

Nepriekaištinga švara

Jei neplanuojate papildomai investuoti savo finansų į parduodamo būsto išvaizdą, tuomet bent jau skirkite savo asmeninio laiko būsto sutvarkymui. Žinoma, tam galima samdyti ir profesionalus. Šie užtikrins, kad Jūsų būstas blizgės ir gaiviai kvepės. Galvojant, kaip padidinti būsto vertę, švara yra pagrindinis Jūsų pirkėjui teigiamą įtaką padarysiantis faktorius.

Renovuota santechnika

Papildomų išlaidų reikalaujantis veiksmas. Tačiau pirkėjai dažnai atkreipia dėmesį būtent į būste esančias virtuvines bei vonios kriaukles, tualetus, dušo kabiną ar vonią. Virtuvinės, iš metalo pagamintos kriauklės gali nesunkiai būti atšveistos nuo kalkių. Dušo kabinose užtikrinkite, jog neliktų dėmių. Tuo tarpu, kiek sunkiau gali būti su keramikinėmis voniomis ar kriauklėmis. Daugiau mačiusi tokio tipo santechnika gali pareikalauti renovacijos. Kita vertus, jei siekiate greitesnio pardavimo – pirkėją tikrai nudžiugins blizganti ir naujai atrodanti keramikinė vonia ar kriauklės.

Kaip padidinti būsto vertę

Net ir pačios smulkiausios detalės gali nulemti pirkėjo pasirinkimą

Šalia, rekomenduojama pasirūpinti ir čiaupais bei dušo galvutėmis. Būdami švarūs, blizgantys ir tvarkingi, jie Jūsų pirkėją nuteiks tikrai pozityviau. Nepamirškite ir dušo kabinos užuolaidų bei jaukių vonios kambario aksesuarų!

Kiliminė danga

Nėra sunku rasti nebrangių, bet tvarkingai atrodančių kilimėlių. Pirmiausia, pasirūpinkite, jog prie įėjimo esantys kilimai būtų švarūs. Tai pirkėjui dar neįžengus į parduodamą objektą suteiks prižiūrėto būsto pojūtį. Taip pat, kilimai yra šilta ir jauki grindų danga, tad potencialiam Jūsų pirkėjui bus žymiai maloniau apžiūrinėti Jūsų būstą. Taip pat, ką galvojate apie papildomas pagalvėles?..

Sienų perdažymas

Kad ir kokios švarios būtų Jūsų sienos, tačiau atskirti seną dažą nuo naujo nėra sunku. Tad jei Jūsų būstas nėra didelis, nepatingėkite įsigyti dažų, teptuką ir perdažyti sienas. Tikslas – jog Jūsų parduodamas objektas sudarytų naujumo, tvarkos bei švaros įspūdį. O kartu – atrodytų reikalaujantis kuo mažiau investicijų.

Kaip padidinti būsto vertę

Sienų perdažymas – nesunkus, bet didelį efektą duodantis faktorius galvojant kaip padidinti būsto vertę

Perdažymas taip pat parodo pirkėjui, jog Jūs aktyviai rūpinotės šiuo būstu ir esate patikimas pardavėjas. Rekomenduojame, švelnias arti baltos esančias spalvas. Kaip ir baltas popieriaus lapas, taip ir baltos sienos, diktuoja pirkėjui apie galimybę būstą prisitaikyti savo skoniui, ir taip jame kurti naujo gyvenimo etapo pradžią.

Tvarkingos elektros instaliacijos

Galiausiai, pasirūpinkite, jog visame būste veiktų visos lemputės, visi jungikliai ir visos rozetės. Tai svarbu ne tik dėl to, jog parodo Jus kaip rūpestingą pardavėją. Maksimalus apšvietimas suteikia būstui gyvumo ir sukuria erdvumo įspūdį. Patariame įsigyti baltos šviesos, stipriai šviečiančias lemputes. Tokiu būdu patalpos bus itin šviesios, o būsto objektai išlaikys savo natūralias spalvas.

Ieškote patarimų, kaip padidinti būsto vertę? Kreipkitės į profesionalus!


Susiduriate su sunkumais atrandant tą vienintelį NT objektą? Arba parduodant senąjį? Kreipkitės į savo srities ekspertus – NT MINISTERIJĄ. Aš užtikrinsiu, kad Jūsų būsto paieška bei pardavimas būtų sklandus ir sėkmingas. Susisiekite jau dabar! Patarsiu ir padėsiu sprendžiant visus Jūsų NT klausimus. Mano kontaktus rasite čia. Daugiau naujienų apie mus rasite mano Facebook puslapyje.

Skambinti Užklausa